اخبار ورزشی

ستاره استقلال از هواداران خداحافظی کرد/ دلیل جدایی من از استقلال پول نبود

خبرورزشی –

فرشید اسماعیلی که به طور رسمی به العربی قطر پیوست و در فصل جدید برای این تیم بازی می‌کند، پیامی را خطاب به هواداران استقلال منتشر کرد.

اسماعیلی که بحث هایی درباره بازگشتش به استقلال وجود داشت و در نهایت به سوپرلیگ قطر رفت، در اینستاگرام خود نوشت: «امروز یکی از سخت ترین لحظات زندگی من است، خداحافظی از تیمی که در ان یاد گرفتم، رشد کردم و از تمام ثانیه ها لذت بردم صدای طرفداران بی نظیر استقلال همیشه در گوشم خواهد ماند چرا که هیچ اهنگی به زیبایی صدای شما نیست.»

او در ادامه آورد: «دوست دارم ابتدا از تمام مربیان و هم تیمی هایم تشکر کنم که به من انگیزه دادند تا با همه سختی ها و اشتباهات لحظه ای برای برای موفقیت تیم محبوبم دست از تلاش بر ندارم و با تمام توانم مبارزه کنم.»

ستاره استقلال از هواداران خداحافظی کرد/ دلیل جدایی من از استقلال پول نبود

هافبک جدید العربی قطر همچنین گفت: «در اخر باید بگویم عده ای فکر میکردند انگیزه من برای جدایی از استقلال مسایل مالی بود اما من برای رسیدن به هدفی که در ذهن داشتم ترجیح دادم تا بازی بیرون ایران را هم تجربه کنم. از شما هواداران بزرگ و فهیم استقلال میخواهم همچنان به این پیراهن عشق بورزید و کمی مهربان تر باشیم، چرا که همه بازیکنان برای قلب و صدای مهربان شما جان میدهند. هیچ نامی بزرگ تر از استقلال و طرفداران عاشقش نیست.»

اسماعیلی حرف هایش را اینطور به پایان برد: «امیدوارم روزی دوباره افتخار پوشیدن پیراهن استقلال بزرگ را داشته باشم»

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا