اخبار ورزشی

سالیوان با شکست ترامپ قهرمان اسنوکر جهان شد

سالیوان با شکست ترامپ قهرمان اسنوکر جهان شد

رونی اُ سالیوان ستاره اسنوکر جهان که به فینال رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان رسیده بود، در این مرحله به مصاف جاد ترامپ رفت. در بخش اول فینال رقابت‌های قهرمانی جهان، رونی اُ سالیوان توانست با نتیجه ۵ بر ۳ جاد ترامپ را شکست دهد. در بخش دوم فینال بازهم رونی اُ سالیوان مرد برتر میدان بود و توانست نتیجه را ۱۲ بر ۵ به سود خود به پایان برساند تا دو ورزشکار برای بخش سوم فینال آماده شوند.
بخش سوم و چهارم این رقابت‌ها شب گذشته (دوشنبه) پیگیری شد که رونی اُ سالیوان توانست به پیروزی برسد و قهرمانی این رقابت‌ها را به نام خود کند. اُ سالیوان که در بین هواداران اسنوکر به موشک مشهور است در حالی قهرمانی این رقابت‌ها را به نام خود کرد که او برای هفتیمن بار به این عنوان دست یافته است.
اُ سالیوان توانست با نتیجه نهایی ۱۸ بر ۱۳ از ترامپ پیشی بگیرد و با این نتیجه قهرمان شود. موشک اسنوکر جهان با کسب هفتمین عنوان قهرمانی خود به رکورد استفن هندری دست یافت.
ستاره اسنوکر جهان با قهرمانی در این رقابت، ۵۰۰ هزار پوند را به جیب زد. هم‌چنین جاد ترامپ به عنوان نفر دوم ۲۰۰ هزار پوند را برنده شد.
رونی اُ سالیوان که پیش از این شش بار قهرمان جهان شده بود، مصمم بود که ترامپ را شکست دهد تا هفتمین عنوان قهرمانی را به نام خود کند. هم‌چنین جاد ترامپ به دنبال دومین عنوان جهانی خود بود که نتوانست آن را کسب کند.
بیشتر بخوانید:
این بازیکنان به قطر نمی‌روند!
حراج پیراهن مشهور مسی در ال‌کلاسیکو/عکس
فولام قهرمان چمپیونشیپ شد/عکس
۲۵۳۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا