سمنان

سارقان احشام به دام افتادند

سارقان احشام به دام افتادند

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ️سردار ” عبدالله حسنی” در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر گفت: برابر اعلام فردی مبنی بر سرقت مسلحانه ۲۱ راس گوسفند وی در شهرستان گرمسار، به سرعت چند اکیپ از ماموران پلیس آگاهی در محل حاضر و نسبت به بررسی صحنه اقدام کردند .

️حسنی به حساسیت موضوع و پیگیری های شبانه روزی و اطلاعاتی بی وقفه ماموران در راستای دستگیری سارقان اشاره و افزود : سرانجام زحمات پلیس به بار نشست و خودرو ساینا متعلق به یکی از سارقان که در محل سرقت حضور داشت شناسایی و پس از هماهنگی قضایی مالک آن دستگیر و تحقیقات فنی از وی صورت گرفت .

️این مقام انتظامی اضافه کرد : متهم قصد منحرف کردن مسیر پرونده را با ارائه اطلاعات اشتباه داشت، ولی با تیزهوشی ماموران در ادامه روند رسیدگی به پرونده ۲ دستگاه پراید که در جریان سرقت احشام دخیل بودند، شناسایی و پس از نیابت قضایی در یکی از شهرهای پایتخت، مالک یکی از خودرو ها دستگیر و پس از انجام تحقیقات خاص پلیسی به همدستی با ۶ نفر دیگر اعتراف کرد.

️سردار حسنی افزود: در مجموع ۸ نفر در سرقت احشام با یکدیگر مشارکت داشتند که ۴ نفر آنان دستگیر و تحقیقات برای دستگیری سایر متهمان همچنان ادامه دارد.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا