سمنان

سارقان احشام به دام افتادند

سارقان احشام به دام افتادند

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ️سردار ” عبدالله حسنی” در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر گفت: برابر اعلام فردی مبنی بر سرقت مسلحانه ۲۱ راس گوسفند وی در شهرستان گرمسار، به سرعت چند اکیپ از ماموران پلیس آگاهی در محل حاضر و نسبت به بررسی صحنه اقدام کردند .

️حسنی به حساسیت موضوع و پیگیری های شبانه روزی و اطلاعاتی بی وقفه ماموران در راستای دستگیری سارقان اشاره و افزود : سرانجام زحمات پلیس به بار نشست و خودرو ساینا متعلق به یکی از سارقان که در محل سرقت حضور داشت شناسایی و پس از هماهنگی قضایی مالک آن دستگیر و تحقیقات فنی از وی صورت گرفت .

️این مقام انتظامی اضافه کرد : متهم قصد منحرف کردن مسیر پرونده را با ارائه اطلاعات اشتباه داشت، ولی با تیزهوشی ماموران در ادامه روند رسیدگی به پرونده ۲ دستگاه پراید که در جریان سرقت احشام دخیل بودند، شناسایی و پس از نیابت قضایی در یکی از شهرهای پایتخت، مالک یکی از خودرو ها دستگیر و پس از انجام تحقیقات خاص پلیسی به همدستی با ۶ نفر دیگر اعتراف کرد.

️سردار حسنی افزود: در مجموع ۸ نفر در سرقت احشام با یکدیگر مشارکت داشتند که ۴ نفر آنان دستگیر و تحقیقات برای دستگیری سایر متهمان همچنان ادامه دارد.

46

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا