اجتماعی

ساختمان قدیم استانداری هرمزگان به هنرستان تبدیل می‌شود

ساختمان قدیم استانداری هرمزگان به هنرستان تبدیل می‌شود

به گزارش recive، محمد قویدل تصریح کرد: استانداری هرمزگان در راستای حمایت از توسعه آموزش های فنی و مهارتی جهت ایجاد اشتغال پایدار در استان، فضای ساختمان قدیم استانداری را به این امر اختصاص داد.

وی افزود: در همین خصوص با حمایت استاندار هرمزگان، هنرستانهای جوار پالایشگاه نفت بندرعباس با رشته های مکاترونیک و صنایع شیمیایی و هنرستان جوار کارخانه فولاد هرمزگان با رشته های متالوژی و ماشین ابزار از مهر ۱۴۰۱ در این فضا راه اندازی می شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان، دیدگاه سازنده و تعاملی مسئولین به آموزش و پرورش را عاملی برای پیشرفت علمی و تربیتی دانش آموزان دانست و خاطرنشان کرد : این حمایت ها، تضمینی در راستای ساختن آینده ای آباد برای استان هرمزگان به دست فرزندان این سرزمین است.

این مسئول ضمن تقدیر از همراهی و همدلی مهندس دوستی، استاندار هرمزگان، گفت: امیدواریم با نظارت و حمایت مستمر، شاهد حصول نتایج مطلوب و برآورده شدن سطح انتظار استان در زمینه های علمی و تربیتی باشیم.

لازم به ذکر است برای اولین بار در استان رشته های مکاترونیک و متالوژی برای سال تحصیلی آینده در این ۲ هنرستان راه اندازی خواهد شد.پ

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا