اخبار ورزشی

زمان شروع فصل جدید لیگ برتر مشخص شد

زمان شروع فصل جدید لیگ برتر مشخص شد

به گزارش خبرگزاری recive؛ سهیل مهدی در برنامه فوتبال برتر در پاسخ به این سوال که فصل جدید بازی های لیگ برتر چه زمانی آغاز می شود؟ گفت: «هفته آینده به صورت حضوری و یا وبینار از مربیان لیگ برتر نظر سنجی خواهیم کرد. دو برنامه برای شروع فصل جدید بازی های لیگ برتر داریم. اول اینکه لیگ برتر را زود شروع کنیم؛ در این صورت می توانیم در جریان مسابقات بین بازی ها فاصله خوبی ایجاد کنیم و همانند فصلی که گذشت بازی ها را فشرده برگزار نکنیم و برنامه دوم هم این است که تعطیلات بین فصل را بیشتر کنیم. در این صورت بازی های لیگ برتر دیرتر شروع می شود و با شروع مسابقات بازی ها را باید به صورت فشرده برگزار کنیم تا زمان برای اجرای این مسابقات کم نیاوریم. با واکنش مربیان به این دو برنامه زمان فصل جدید بازی ها مشخص خواهد شد. به هر صورت در دیرترین زمان ممکن فصل جدید بازی های لیگ برتر از دهه سوم مرداد آغاز می شود.»
پیش از این قرار بود فصل جدید بازی های لیگ برتر از ۱۵ مرداد آغاز شود. هم چنین سازمان لیگ روز ۸ مرداد را برای برگزاری دیدار سوپر جام بین تیم های استقلال و نساجی در نظر گرفته بود.
جالب اینکه میثاقی و هم چنین محمد ربیعی سرمربی تیم مس رفسنجان که یکی از میهمانان برنامه فوتبال برتر بود با این نوع برنامه ریزی برای شروع فصل جدید لیگ برتر مخالف بودند و مجری برنامه فوتبال برتر تاکید کرد که سازمان لیگ باید بهترین برنامه را برای شروع این فصل بازی های لیگ برتر به باشگاه ها ابلاغ کند و نظر خواهی از مربیان برای شروع لیگ برتر با توجه به اینکه هر یک از مربیان نظرات متفاوتی دارند خیلی کار اصولی و حرفه ای نیست و این در دنیای فوتبال حرفه ای مرسوم نیست. به هر صورت آنچه که پیداست فصل جدید بازی های لیگ برتر مرداد ماه آغاز خواهد شد.
۲۵۶ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا