اخبار ورزشی

رونمایی از هواپیمای یادبود مارادونا

رونمایی از هواپیمای یادبود مارادونا

هواپیمایی با نام TANGO D۱۰S که برای ادای احترام به دیگو آرماندو مارادونا ستاره فقید فوتبال آرژانتین ساخته شده است، چهارشنبه آینده، ۲۵ می‌ در فرودگاه مورون واقع در شهر کاستلار رونمایی می‌شود.
بر اساس اطلاعات، مجری این مراسم خوان پابلو سورین مدافع سابق تیم ملی آرژانتین خواهد بود و در ابتدای مراسم آهنگ “Para siempre Diego” (دیگو برای همیشه) خوانده خواهد شد.
انتظار می‌رود چندین شخصیت از دنیای ورزش، هنر و تجارت در این مراسم حضور داشته باشند.
به گفته سازمان دهندگان این مراسم، این هواپیما توسط ماکسیمیلیانو باگناس هنرمند مواد پلاستیکی طراحی شده و “یک مینی موزه شامل پیراهن‌ها و کفش‌های ورزشی مارادونا” در آن تعبیه شده است.
آن‌ها به روزنامه اوله گفتند، شرکت کنندگان در این برنامه یک تجربه منحصر به فرد و غافلگیر کننده خواهند داشت که در آن می‌توانند پیامی را که در غرفه ضبط شده برای دیگو بگذارند تا برای او به بهشت ببرند. همچنین آن‌ها می‌توانند از طریق فناوری هوش مصنوعی، با صدا و تصویر، با او صحبت کنند؛ و از او سوال بپرسند. ”
این هواپیما به دور دنیا سفر خواهد کرد.
آن طورکه اشاره شد، هدف این است که هواپیما با تعدادی از بازیکنان قهرمان جام جهانی و هم تیمی‌های مارادونا در تیم ملی آرژانتین ۸۶ به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برود، ضمن این که هواپیما به دور دنیا سفر خواهد کرد و امضای افراد مشهور و همه کسانی که با آن سفر می‌کنند را جمع آوری خواهد کرد.
بر روی این هواپیما عکس‌هایی از مارادونا در حال بوسیدن جام قهرمانی جام جهانی ۱۹۸۶ مکزیک نقش بسته، “دست خدا” و تصویر دیگری در جلوی هواپیما، همچنین امضای بزرگ دیگو در پشت هواپیما چاپ شده است.
بیشتر بخوانید:

تشویق ایستاده سعید معروف در سالن آزادی

انتقاد استکی از عملکرد ضعیف بوکسور تیم‌ملی؛برای او متاسفم!

پیکان با بازگشتی باشکوه قهرمان والیبال آسیا شد
۲۵۷ ۲۵۸

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا