سمنان

روند تامین ایمنی محورهای مواصلاتی تسریع می شود / از ظرفیت تمامی دستگاهها برای مدیریت جاده ها در طول زمستان استفاده شود

روند تامین ایمنی محورهای مواصلاتی تسریع می شود / از ظرفیت تمامی دستگاهها برای مدیریت جاده ها در طول زمستان استفاده شود

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ، محمد حمیدی ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارسمنان در جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان گفت : با آغاز فصل بارش‌ها و سرما ، روانسازی ترافیک و جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار در معابر درون و برون شهری بسیار پراهمیت بوده و برهمین اساس مجموعه عوامل خدماتی شهرداری‌ ها و دستگاه‌ های اجرایی ذی ربط باید نسبت به آماده سازی ناوگان امدادی و تجهیز ماشین آلات برف روب ، تدابیر لازم را برای بازگشایی مسیرها داشته باشند.
وی خاطر نشان کرد : باید نقاط حادثه خیز راه های استان شناسایی و اولویت بندی شده و روند تامین ایمنی محورهای مواصلاتی جهت کاهش تصادفات تسریع شود.
حمیدی با اشاره به اهمیت حساسیت دستگاه های متولی نسبت به تامین امنیت جان مردم در جاده های استان ، خاطرنشان کرد: دستگاه های مربوطه با جدیت در راستای رفع مشکلات جاده ها گام برداشته و به محورهای مواصلاتی با بار ترافیکی بالا، توجه ویژه داشته باشند.
معاون عمرانی استاندار سمنان برپیش بینی تدابیر لازم برای کاهش تصادفات در جاده های استان نیز تاکید کرده و افزود:دستگاه های متولی با هم افزایی بیش از پیش، از ظرفیت های یکدیگر برای مدیریت ماه های سرد سال استفاده کنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با بیان اینکه یکی از تهدیدات جامعه ماشینی و صنعتی تصادفات است خاطر نشان کرد :
حفظ جان و مال خلق الله باید در اولویت امور قرار گیرد و از انجام هر اقدامی که منجر به کاهش تصادفات بشود نباید غفلت کرد.
وی با اشاره به لزوم خدمت رسانی مناسب در سفرهای زمستانی به مردم ، از دستگاه های متولی خواست تا از کلیه امکانات راهدارخانه ها بازدید به عمل آورده ومسائل و مشکلات در حد مقدورات حل شود .
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان تاکید کرد :مردم برای انجام سفرهای زمستانی آمادگی کامل را داشته و تمامی تجهیزات لازم مانند زنحیر چرخ و…را فراهم نموده تا دچار خسارتهای جانی و مالی نشوند.
حمیدی افزود : فرمانداران از ظرفیت تمامی دستگاه ها برای مدیریت و تامین ایمنی راه ها در طول زمستان بهره گیرند و اقدامات لازم از هم اکنون برای تامین و نوسازی ماشین آلات جهت اموری همچون برف روبی جاده ها انجام پذیرد.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا