اخبار ورزشی

رونالدو را جایگزین لواندوفسکی کن!

رونالدو را جایگزین لواندوفسکی کن!

به گزارش خبرگزاری recive؛ رابرت لواندوفسکی تصمیم قطعی خود را گرفته و قصد دارد فصل بعد چالشی جدید را خارج از بایرن تجربه کند. مقصد مدنظر او نیز بارسلوناست و پس از صحبت با ژاوی هرناندز، متقاعد شده که در بارسا می تواند به موفقیت هایش ادامه دهد.
ستاره لهستانی با هیچ باشگاه دیگری هم وارد مذاکره نشده و منتظر تصمیم نهایی بایرن مونیخ است. گفته می شود بایرن تا زمانی که بهترین جانشین را برای او پیدا نکرده، مجوز جدایی نخواهد داد. لواندوفسکی تا ۲۰۲۳ قرارداد دارد و انتقال او تا ۴۰ میلیون یورو هزینه خواهد داشت.
طی روزهای گذشته از چند بازیکن به عنوان گزینه های جانشینی لواندوفسکی در بایرن مونیخ نامبرده شده که شاید مهمترین آنها روملو لوکاکو، تیمو ورنر و البته سادیو مانه بوده است. با این حال جذب هیچ یک از این بازیکنان و گزینه های دیگر برای بایرن مونیخ کار ساده‌ای خواهد بود. هرچند که طی ساعات گذشته گفته شد که ستاره سنگالی لیورپول درخواست خروج داده و خواهان جدایی از جمع قرمزهاست.
در همین راستا MEN(منچستر اوینینگ نیوز) ادعای جالبی را مطرح کرده است. این رسانه ای نزدیک به باشگاه های شهر منچستر مدعی شده که مدیر برنامه کریستیانو رونالدو یعنی خورخه مندس این فوق ستاره پرتغالی را برای جایگزینی رابرت لواندوفسکی به بایرن مونیخ پیشنهاد داده است. رونالدو هنوز با شیاطین سرخ قرارداد دارد و سرمربی جدید این تیم یعنی اریک تن‌هاخ اخیراً تاکید کرد که خواهان ماندن او در اولدترافورد است و بعید به نظر می‌رسد که شایعه حضور CR7 در بایرن رنگ واقعیت به خود بگیرد.

بیشتر بخوانید:

عصبانیت رونالدو؛ این چه وضع باشگاه است؟

پرسپولیسی ها به استادیوم نرفتند!

سیدجلال از لیست پرسپولیس خط خورد

۲۵۴ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا