اخبار ورزشی

رونالدو به مقصد رسید!/عکس

رونالدو به مقصد رسید!/عکس

رونالدو در سال ۲۰۱۸ تصمیم گرفت بار دیگر و این بار در مقام مالک دنیای فوتبال برگردد و ۵۱ درصد از سهام باشگاه وایادولید را خریداری کرد. این اسطوره فوتبال برزیل مدتی قبل وعده داده بود که در صورتی که این باشگاه موفق به صعود به لالیگا شود، مسیری زیارتی را که شهرت بسیاری در اسپانیا دارد طی کند و حالا موفق شد پس از چند روز رکاب‌زنی به این وعده عمل کند.
وایادولید چند روز قبل موفق شد با پیروزی ۳-۰ مقابل اوئسکا جواز صعود به لالیگا را بدست بیاورد و حالا می‌تواند بار دیگر به سطح اول فوتبال اسپانیا برگردد.

همسر رونالدو نیز او را در این سفر همراهی کرد تا بتواند این مسیر طولانی را طی کند. این دو نفر رکاب زدن را از ورزشگاه خانگی وایادولید آغاز کردند که در فاصله ۵۰۰ کیلومتری تا مقصد قرار داشت. گفته می‌شود که آنها برنامه‌ریزی دقیقی برای طی کردن مسافتی مشخص در هر روز داشتند و در حالی که این سفر را روز یکشنبه آغاز کرده بودند، موفق شدند در روز پنج شنبه این مسیر را به پایان برسانند تا رونالدو به وعده‌ای که در این باره داده بود عمل کند و به این شکل صعود باشگاهش را به رقابت‌های لالیگا جشن بگیرد.
رسم عادی طی کردن این مسیر با پای پیاده است اما رونالدو پیش از شروع این مسیر در گفتگو با سایت رسمی وایادولید اظهار داشت:« من پیش از این قول داده بودم که اگر ما به لالیگا برگشتیم، مسیر کامینو ده سانتیاگو را طی کنم. من این کار را با دوچرخه انجام می‌دهم چون توانایی این که در این مسیر بدوم را ندارم..»
او همچنین با اشاره به مشکلاتی که ممکن بود در طول این مسیر برایش ایجاد شود اضافه کرد:« این اتفاقی بسیار زیبا خواهد بود. من می‌دانم که انجام این کار از نظر فیزیکی و جسمانی سخت است اما منتظر تجربه‌ای بسیار فراموش نشدنی برای خودمان هستیم.»
بیشتر بخوانید:

رونمایی از دومین مربی لژیونر ایرانی بعد از مجیدی/عکس

علی دایی و تکذیب یک شایعه جنجالی

واکنش پیشکسوت پرسپولیس به مصاحبه دایی؛ به خدا عمدی نبود!/عکس
۲۵۷ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا