کرمان

روابط عمومی ها خاکریز اول مبارزه با توطئه ها و سیاه نمایی های دشمنان هستند

روابط عمومی ها خاکریز اول مبارزه با توطئه ها و سیاه نمایی های دشمنان هستند

به گزارش خبرگزاری recive؛ حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی در گردهمایی شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان کرمان از زحمات و خدمات دست اندرکاران روابط عمومی ها به ویژه مجموعه روابط عمومی دادگستری استان تقدیر کرد و گفت : به مجموعه روابط عمومی اعتقاد دارم زیرا روابط عمومی ها با تبیین خدمات ارزشمندی که در نهادها و سازمان ها انجام می شود، زمینه ای را فراهم می آورند تا مردم بیش از پیش امیدوار شوند و این وظیفه بسیار مهم و مقدسی است.
وی امانت داری را از اولویت های کار روابط عمومی برشمرد و تصریح کرد: روابط عمومی ها باید به دور از بزرگنمایی و کوچک نمایی، واقعیت ها را در بین مردم تبیین کنند.
نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان در ادامه از مرحوم سید محمود دعایی به عنوان مرد بزرگ ادب، هنر و رسانه یاد کرد و ضمن تسلیت درگذشت وی و نیز درگذشتگان حادثه قطار مشهد – یزد ادامه داد: مجموعه روابط عمومی ها نقش بزرگی را در سازمان ها و نهادهای اداری کشور ایفا می کنند و تلاش های این حوزه قابل تقدیر است.
حجت الاسلام و المسلمین حمیدی گفت:دشمن به دنبال سیاه نمایی است تا سیستم اجرایی نظام را ناکارآمد جلوه دهد و روابط عمومی ها با تبیین و انتشار عملکردها می توانند با این توطئه ها مقابله نمایند.
وی با اشاره به این مطلب که ارائه خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم بسیار بسیار ارزشمند است، اظهارداشت: جهاد تبیین که به صورت ویژه مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار دارد، با توجه به شرایط حساس کنونی باید توسط روابط عمومی ها محقق گردد.
رییس کل دادگستری استان کرمان، معرفی ظرفیت های هر منطقه را از دیگر وظایف روابط عمومی ها برشمرد و اظهارداشت: استان کرمان ظرفیت های بسیار زیادی دارد و روابط عمومی ها می توانند ظرفیت های مهم و ارزشمند این استان کرمان را به جامعه معرفی کنند تا سرمایه گذران از سراسر کشور برای سرمایه گذاری به استان وارد شده و زمینه شکوفا کردن استعدادهای استان را فراهم کنند.
شایان ذکر است؛ در این نشست ضمن رونمایی از کتاب چراغ روشن رابطه- دوره اول، از برخی پیشکسوتان، مدیران و فعالان روابط عمومی در استان کرمان تجلیل شد.
48

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا