سمنان

رفع کم‌آبی صنعت استان سمنان با جدیت دنبال می‌شود

رفع کم‌آبی صنعت استان سمنان با جدیت دنبال می‌شود

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان معاون هماهنگی و محیط کسب و کار وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مهمترین چالش در توسعه صنعت استان سمنان کمبود آب است که رفع آن در دولت سیزدهم با جدیت دنبال می‌شود.

سید مهدی نیازی روز سه‌شنبه در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در دفتر امام جمعه این شهر بیان کرد: استان سمنان در مقایسه با سایر استان‌های کشور ظرفیت خوبی در حوزه صنعت و معدن دارد و از زمینه رشد خوبی نیز برخوردار است.

وی افزود: نزدیک بودن این استان به پایتخت کشور چالش‌هایی برای صنایع ایجاد می‌کند که البته امتیازهایی نیز در پی دارد.

معاون هماهنگی و محیط کسب و کار وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی حتی در سمت ریاست قوه قضاییه نیز دغدغه احیای واحدهای صنعتی راکد را داشت زیرا بسیاری از واحدها مشکل قضایی دارند.

نیازی ابراز داشت: آیت الله رئیسی اکنون نیز در مقام ریاست جمهوری تصمیمی بر ایجاد واحد صنعتی جدید ندارد بلکه احیای واحدهای راکد را به عنوان یکی از اهداف اصلی پیگیری می‌کند.

تلاش جدی برای بازفعال کردن واحدهای راکد استان سمنان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان نیز بیان کرد: شرکت صنایع لاستیکی پارمیدا واقع در شهرک صنعتی سمنان از شرکت‌های خودروسازی ایران خودرو و سایپا مطالبه دارد که امید است با بازدید معاونت هماهنگی و محیط کسب و کار وزارت صنعت، معدن و تجارت، این بدهی پرداخت شود.

محمدرضا صادقی بیان کرد: طرح صنعتی سنگ کاران نوین نیز از جمله واحدهای راکد استان سمنان بود که موانع آن برطرف شد و تا چند روز آینده شروع به کار می‌کند.

48

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا