سمنان

رفع موانع ۱۲۵ واحد تولیدی استان سمنان در نیمه نخست امسال

رفع موانع ۱۲۵ واحد تولیدی استان سمنان در نیمه نخست امسال

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ، حمیدرضا قدس با اعلام این خبر گفت ، از ابتدای امسال تا کنون درخواست ۱۲۵ واحد تولیدی مشکلدار در جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدی استان مورد بررسی قرار گرفته است .

وی تصریح کرد: در جهت رفع موانع موجود ، ۲۱۲ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است که تا کنون ۵۲ درصد مصوبات اجرایی شده است.

سرپرست معاونت امور صنایع اداره کل صمت استان با بیان اینکه امور بانکی و تسهیلات بیشترین مشکلات مطرح شده از سوی واحدهای تولیدی می باشد افزود: از مجموع مصوبات ، ۱۰۱ مصوبه مربوط به امور بانکی و تسهیلات ، ۴۱ مصوبه مربوط به امور زیربنایی ، ، ۹ مصوبه مربوط به امور مالیاتی ، ۴ مصوبه مربوط به تامین اجتماعی ، ۳۰ مصوبه مربوط به امور سرمایه گذاری و تولید و مابقی سایر می باشد.

حمیدرضا قدس با اشاره به رویه پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی اظهار داشت: در صورت مراجعه ی حضوری متقاضیان به مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و یا طرح مشکل بصورت تلفنی ، همکاران مستقر در مرکز به قید فوریت به پیگیری مشکلات مطرح شده از طریق دستگاه های اجرایی مربوطه اقدام می کنند.

وی اضافه کرد: همچنین با راه اندازی سامانه الکترونیکی ستاد تسهیل در استان که از ابتدای امسال اجرایی شده است درخواست واحدهای تولیدی بصورت الکترونیکی در این سامانه ثبت و توسط دستگاه های اجرایی وبانک های عامل به دبیرخانه کارگروه ارجاع می شود و دبیرخانه نسبت به طرح موضوع در جلسات کارشناسی وکارگروه اصلی اقدام می نماید.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا