سمنان

رفع موانع واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی شهرستان شاهرود

رفع موانع واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی شهرستان شاهرود

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، علی تشنه دل با اعلام این خبر گفت: هفدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان به ریاست مهندس سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان و با حضور دکتر خانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران استانی و شهرستانی به منظور بررسی مشکلات واحدهای تولیدی در دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شد.

وی گفت: در این نشست که با حضور مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان شاهرود برگزار شد مشکلات بیش از ۱۷ واحد تولیدی در بخش های مختلف صنعت ، معدن ، کشاورزی ، میراث فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت و در جهت رفع موانع پیش رو تصمیماتی اتخاذ شد.

مدیرکل صمت استان اظهار داشت: دریافت تسهیلات ، امور بانکی ، زیربنایی ، واگذاری زمین ، امور مالیاتی و تامین اجتماعی از عمده ترین مسایل و مشکلات مطرح شده از سوی مدیران واحدهای تولیدی در این جلسه بود.

علی تشنه دل اضافه کرد: سیاست های مدیرتی استان بر این می باشد که جلسات کارگروه رفع موانع تولید استان متمرکز بر مرکز استان نباشد و این جلسه هم در همین راستا در شهرستان شاهرود برگزار شده است و این موضوع باعث می شود از توان مدیرتی شهرستانهای تابعه در جهت رفع موانع تولید استفاده نمود و مشکلات را سریعتر بر طرف کرد.

48

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا