سمنان

رضایت‌مندی از عملکرد گزینش آموزش و پرورش استان سمنان

رضایت‌مندی از عملکرد گزینش آموزش و پرورش استان سمنان

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ،همزمان با انجام فرآیند مصاحبه داوطلبان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، سیدحسین داودالموسوی، مدیرکل هیأت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش و سیدامیرمحمد خرازانی، مشاور وزیر و دبیر هیأت مرکزی گزینش به سمنان سفر کرده و این فرآیند را مورد بازدید و ارزیابی قرار دادند.
داودالموسوی و خرازانی که توسط غضنفر اشرف، سرپرست گزینش آموزش و پرورش استان سمنان همراهی می شدند در بدو ورود به شهر سمنان با حضور در حرم مطهر امامزاده یحیی بن موسی(ع) و گلزار شهدا، به شهیدان والامقام این دیار ادای احترام کرده و در ادامه نشست و دیداری با دکتر شاه حسینی، سرپرست آموزش و پرورش استان و کارکنان هسته گزینش داشته و در جلسه مشترک شورای معاونان با مدیران و رؤسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق تابعه استان سمنان حاضر شدند و به صورت جداگانه از مراکز و محل های مصاحبه دختران و پسران متقاضی ورود به دانشگاه فرهنگیان و شغل شریف معلمی، سرکشی و بازدید کردند.
مدیرکل گزینش وزارت آموزش و پرورش با ابراز رضایت از عملکرد هسته گزینش استان بر انجام فرآیند گزینش، قبل از جذب و بکارگیری هرگونه نیروی انسانی در مجموعه تعلیم و تربیت تأکید کرد.
آنچه از گفته های داودالموسوی برداشت می شد این بود که وی در تلاش است تا با ایجاد تحول در برنامه های اداری گزینش این روند را هوشمند نماید.
اشرف، سرپرست گزینش آموزش و پرورش استان هم از بررسی پرونده و انجام روند گزینش 904 نفر از داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی سال 1401 در استان سمنان گزارش داد. وی همچنین از بررسی تعداد 195 فقره پرونده مربوط به آزمون استخدامی ماده 28 سال 1400 در یک سال اخیر خبر داد.
سیدحسین داودالموسوی از عملکرد هسته گزینش استان سمنان ابراز رضایت کرد و گفت: سمنان از جمله استان هایی است که صمیمت و تلاش، حال‌خوب و حسِ خوب رضایت از بدو ورود ملموس بود. وی براین اساس پیام تشکری را خطاب به کارکنان و همکاران گزینش صادر کرد که به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ مَنْ یَشْکُرْ فَإِنَّما یَشْکُرُ لِنَفْسِهِ وَ مَنْ کَفَرَ فَإِنَّ اللهَ غَنِیٌّ حَمیدٌ / (سوره لقمان)

جناب آقای دکتر شاه حسینی
با سلام و احترام؛
به شکرانه توفیق و به رسم ادب و ارادت، بر خود لازم می‌دانم تا از تلاش‌های ارزنده جناب عالی و همکاری های صادقانه همکاران پرتلاش و دلسوز در هسته گزینش استان سمنان، مناطق و شهرستان های تابعه اعم از محققین، مصاحبه گران، نیروهای اداری تمام وقت و پاره وقت که الحق به نحو احسن در به گزینی نیروی انسانی، جهت خدمت در نظام تعلیم و تربیت در حال جهاد هستند، تقدیر و تشکر نمایم. از خداوند متعال خواهانم که گام‌های بعدی را نیز قرین پویایی برداشته و توفیق، رفیق طریق سعادت و سلامت همه همکاران دلسوز باشد.

داودالموسوی
خادم همکاران گزینش و مدیرکل هیأت مرکزی وزارت آموزش و پرورش

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا