سیاسی

رزمایش بسیجیان استان خوزستان برای افزایش آمادگی «انجام عملیات‌های واقعی در صحنه‌های اجتماعی»

رزمایش بسیجیان استان خوزستان برای افزایش آمادگی «انجام عملیات‌های واقعی در صحنه‌های اجتماعی»

محمدرضا لیلی‌زاده مسئول عملیات سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده و برای بالابردن آمادگی‌های نیروی مقاومت بسیج رزمایش الی بیت‌المقدس در خوزستان برگزار می‌شود.
وی در ادامه بیان کرد: این رزمایش با حضور گردان‌های بیت‌المقدس برادران و گردان‌های کوثر خواهران از سراسر استان خوزستان برگزار می‌شود.
مسئول عملیات سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان اضافه کرد: در این رزمایش ۶۵ گردان بیت‌المقدس برادران و ۲۸ گردان کوثر خواهران از سراسر استان شرکت خواهند کرد.
وی عنوان کرد: رزمایش الی بیت‌المقدس از روز ۲۹ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ آغاز می‌شود و به مدت دو روز تا تاریخ ۳۰ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.لیلی‌زاده ادامه داد: با رصدی که انجام شد همه گردان‌ها آمادگی لازم برای شرکت در رزمایش الی بیت‌المقدس در استان خوزستان را دارند.

بیشتر بخوانید:

نماینده دزفول در مجلس : تیتر گفت و گوی من تحریف شده و نادقیق است

فرمانده کل سپاه : بسیج در جراحی اقتصادی آغاز شده به کمک مردم بیاید

اطلاعات سپاه چه کرد؟ / اطلاعیه سپاه درباره اجرای «طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها»

وی در ادامه به برخی از اهداف برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس اشاره کرد و گفت: آماده سازی یگان‌ها برای انجام عملیات‌های واقعی در صحنه‌های اجتماعی در سراسر استان از جمله هدف‌های مهم در اجرای این رزمایش بزرگ است.
مسئول عملیات سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان، بالابردن توان رزم و آمادگی رزم گردان‌های بیت المقدس برادران و کوثر خواهران را از دیگر اهداف مهم برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس در استان خوزستان اعلام کرد.
وی تصریح کرد: همچنین انجام عملیات روانی متناسب با وضعیت کنونی در حوزه‌های مقاومت بسیج از اهداف دیگر برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس خواهد بود.
لیلی‌زاده خاطرنشان کرد: تمرین و تداوم آموزش یگانی و آموزش‌های رزمی برای انجام ماموریت‌های واگذار شده، اشراف اطلاعاتی در حوزه سرزمینی و اجرای فشرده تاکتیک‌های رزم انفرادی به صورت میدانی از دیگر اهدافی است که رزمایش الی بیت‌المقدس دنبال خواهد کرد.

۲۱۲۳۱

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا