اخبار ورزشی

راهکار جدید لواندوفسکی برای پیوستن به بارسلونا

راهکار جدید لواندوفسکی برای پیوستن به بارسلونا

به گزارش خبرگزاری recive؛ نشریه «موندو دپورتیوو» اسپانیا در گزارشی به مشکل رابرت لواندوفسکی ستاره لهستانی برای جدایی از بایرن مونیخ و انتقال به بارسلونا پرداخت.
درگیری ها میان لواندوفسکی و بایرن مونیخ همچنان ادامه دارد. ستاره لهستانی خواهان جدایی از بایرن قبل یک سال به اتمام قراردادش است اما مدیران مونیخی ها تا الان با جدایی این بازیکن موافقت نکردند.
باشگاه بارسلونا هفته گذشته به صورت رسمی پیشنهاد ۳۲ میلیون یورویی برای خرید لواندوفسکی به بایرن داد ولی مدیران باشگاه آلمانی پاسخ به باشگاه اسپانیایی ندادند.
به همین خاطر لواندوفسکی در هفته اخیر مصاحبه تندی علیه باشگاه بایرن کرد و خواهان جدایی شد. به نظر می رسد ستاره لهستانی در صورت اصرار بایرن برای ماندنش می خواهد به قوانین فیفا پناه ببرد تا از این تیم جدا شود و راهی نیوکمپ شود.
طبق بند ۱۴ قوانین فیفا بازیکنان بالای ۲۸ سال در صورت داشتن قرارداد بلند می توانند قرارداد همکاریشان را زودتر از موعد به پایان ببرند.
ماشین گلزنی لهستانی ۸ سال برای بایرن بازی کرده و مدت زیادی برای باشگاه آلمانی توپ زده و می تواند از این قانون فیفا برای جدایی از بایرن و انتقال به بارسلونا استفاده کند.
طبق قوانین فیفا در صورت تایید این قانون بذتی پرونده انتقال لواندوفسکی از بایرن به بارسلونا نباید باشگاه مونیخی مبلغی بیشتر از ۱۰ میلیون یورو دریافت کند. البته پروسه بررسی این پرونده در فیفا طولانی خواهد بود به همین خاطر به نفع طرفین است تا این پرونده به فیفا نرسد.

بیشتر بخوانید:

از مذاکره استقلال با مربی قهرمان آسیا تا قهر رضاییان

ببینید | وقتی ستاره برزیلی رئال مادرید قوانین فیزیک را نقض کرد

ببینید | اتفاقی وحشتناک برای تنیسور آلمانی در رولان گاروس

۲۵۴ ۲۵۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا