سمنان

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان مهدیشهر منصوب شد

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان مهدیشهر منصوب شد

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، در مراسمی با حضور مجتبی اقوامی‌پناه فرماندار مهدیشهر و سیدحسین شاهچراغ مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان و جمعی از رؤسای ادارات در محل فرمانداری مهدیشهر، علیرضا ذوالفقاریان به عنوان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای برادران شهرستان مهدیشهر منصوب و از تلاش‌های صفرعلی اتوکش رئیس سابق این مرکز قدردانی شد.

مجتبی اقوامی‌پناه فرماندار مهدیشهر در این مراسم با تاکید بر اینکه مهارت‌آموزی و کارآفرینی، منجر به اشتغال پایدار می‌شود گفت: رشد اقتصادی در گرو مهارت‌آموزی است و بر این اساس ضروری است مهارت‌آموزی در شهرستان مهدیشهر براساس پتانسیل‌های منطقه برنامه‌ریزی و به اجرا درآید تا بیشترین بهره‌وری را خصوصا در حوزه صادرات محصولات منطقه، شاهد باشیم.

سیدحسین شاهچراغ مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان در حکم انتصاب علیرضا ذوالفقاریان ضمن تاکید بر ضرورت ایجاد بسترهای تحقق سند چشم انداز 1404، سیاست‌های ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری و برنامه‌های توسعه و سند راهبردی سازمان و استان، افزایش سطح تاثیرگذاری در مولفه‌های رشد و توسعه اقتصادی شهرستان مهدیشهر را با استفاده از توان و ظرفیت مرکز خواستار شد.

شاهچراغ همچنین با اشاره به اهمیت بهره‌گیری از ظرفیت‌های مرتبط در راستای توسعه تعاملات سازنده با بنگاه‌های اقتصادی، دستگاه‌های دولتی، دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی، اتحادیه‌ها، اصناف، تشکل‌های کارگری ،کارفرمایی و سازمان‌های مردم‌نهاد، بر لزوم ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی و پشتیبانی از مهارت‌آموختگان اشتغال‌پذیر و نظارت بر اجرای صحیح فرآیند سنجش صلاحیت حرفه‌ای متقاضیان گواهینامه مهارت تاکید کرد.

ایجاد بستر مناسب جهت افزایش سطح سلامت، رفاه، انگیزه و شادابی مجموعه با بهره‌گیری از خردجمعی، ارتقاء و به روزرسانی توانمندی‌های تخصصی مربیان و کارکنان متناسب با فناوری‌های نوین، ارتقاء، تکمیل و تجهیز کارگاه‌های آموزشی و راه‌اندازی حرفه‌های آموزشی نوین متناسب با نیازهای حال و آینده بازار کار از دیگر موارد قید شده در حکم انتصاب علیرضا ذوالفقاریان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان مهدیشهر به شمار می‌آید.

شایان ذکر است علیرضا ذوالفقاریان بیش از این رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره‌کل آموزش فنی و حرفه ای استان استان سمنان بوده است.

46

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا