اخبار ورزشی

رئیس فدراسیون اسکیت مشخص شد

رئیس فدراسیون اسکیت مشخص شد

به گزارش خبرگزاری recive، مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکیت امروز شنبه به ریاست محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و با حضور کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک و علی رغبتی مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی وزارت ورزش در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

از مجموع ١٢ نفری که متقاضی ریاست برای فدراسیون اسکیت شده بودند، ٩ نفر با کسب تاییدیه مدیریتی از کمیسیون تطبیق وزارت ورزش و اخذ تاییدیه صلاحیت از مراجع ذی صلاح مجوز حضور در این مجمع انتخاباتی را کسب کردند.

در این میان محمد عجم خراسانی و محمود علیزاده با غیبت در محل مجمع انصراف خود را اعلام کردند، قدرت جمشیدیان هم خطاب به پولادگر و در اعتراض به اعلام دیرهنگام ترکیب اعضای مجمع و اینکه فرصتی برای صحبت و رایزنی با آنها نداشته، انصراف خود را اعلام کرد. وی تاکید کرد که به نفع مجید هنرجو از انتخابات کنار می رود. فریبا مددی و علیرضا نصیری هم دو کاندیدای دیگر بودند که به نفع هنرجو از حضور در انتخابات کناره گیری کردند.

بدین ترتیب حسین خیری نیا، رضا شجیع، سارا فرشتیان و مجید هنرجو کاندیداهایی بودند که رای گیری برای انتخاب رئیس فدراسیون از میان آنها انجام شد.

بر این اساس از مجموع ۵۵ رای ماخوذه مجید هنرجو و رضا شجیع به ترتیب صاحب ٢۶ و ٢۴ رای شدند ضمن اینکه فرشتیان و خیری نیا هم ٣ و ٢ رای به خود اختصاص دادند.

بدین ترتیب با توجه به حد نصاب ٢٩ رای لازم برای ریاست فدراسیون اسکیت، این انتخابات به دور دوم کشیده شد.

در این دور و از مجموع آرای ماخوذه مجید هنرجو با کسب ٣٠ رای به عنوان رئیس چهار سال آینده فدراسیون اسکیت انتخاب شد. در این دور شجیع صاحب ٢۵ رای شد.

به گزارش مهر، پیش از این بهمن رضایی ریاست فدراسیون اسکیت را بر عهده داشت اما با پایان دوره چهارساله وی، این فدراسیون از تیرماه وارد دوره سرپرستی شد. فریبا مددی و محمدرضا فضلی سرپرستان فدراسیون اسکیت طی ماه های اخیر بودند.

دیگر اینکه پیش از این قرار بود انتخابات فدراسیون اسکیت ٢٢ دی ماه برگزار شود اما در فاصله دو روز مانده به این تاریخ، برگزاری مجمع لغو و به امروز موکول شد.

بیشتر بخوانید:

  • زنان یک گام دیگر به سکوهای آزادی نزدیک شدند

  • اسکوچیچ حق دارد استقلالی‌ها را دعوت نکند

  • دیدار لیونل مسی با شوماخر/عکس

۲۵۶ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا