سیاسی

رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست از افزایش صادرات نفتی و غیرنفتی خبر داد

رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست از افزایش صادرات نفتی و غیرنفتی خبر داد

به گزارش خبرگزاری recive و به نقل از سازمان حفاظت محیط‌زیست، علی سلاجقه در مراسم گرامیداشت سالروز ولادت فاطمه الزهرا (س) و مقام زن که پیش از ظهر امروز در سازمان حفاظت محیط‌زیست برگزار شد، دختر گرامی پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) را الگوی بشریت و زن مسلمان توصیف کرد و افزود: خداوند متعال در قرآن کریم خطاب به پیامبر خود می‌فرماید که ما به تو کوثر عطا کردیم که هدیه گران‌بهایی است.

وی با اشاره به جایگاه والای زن در دین مبین اسلام، خاطرنشان کرد: دین اسلام احترام ویژه‌ای به نوع بشر به‌ ویژه جنس زن قائل است، بنابراین هیچ‌کس حق ندارد حقوق زنان را زیر پا بگذارد.

رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر تلاش دولت سیزدهم در جهت ارتقای وضعیت زندگی اقشار مختلف جامعه، تصریح کرد: طی چند ماهی که از آغاز به کار دولت جدید می‌گذرد، میزان صادرات غیرنفتی کشور ۴۰ تا ۴۵ درصد افزایش‌ یافته و وضعیت صادرات نفتی هم بهتر شده است.

پاسخ روزنامه شرق به رئیس جمهور: شرایط فعلی نفت ایران نه جای خرسندی دارد نه اخبار منتشرشده درباره آن «خوش» محسوب می‌شود

بیشتر بخوانید: 

پاسخ معاون رئیسی به «هیاهوی فروختن کشور به چین و روسیه»

پاسخ روزنامه شرق به رئیس جمهور: شرایط فعلی نفت ایران نه جای خرسندی دارد نه اخبار منتشرشده درباره آن «خوش» محسوب می‌شود

سلاجقه، ارتباطات بین‌المللی کشور را رو به بهبود ارزیابی کرد و گفت: اینک جمهوری اسلامی ایران در تراز ابرقدرت‌های دنیا به ایفای نقش خود مشغول است و در داخل هم برای بهتر شدن وضعیت زندگی مردم تلاش می‌کند.

معاون رئیس‌جمهوری، دولت سیزدهم را برخاسته از مردم و خدمتگزار مردم عنوان کرد و افزود: ما تمام تلاش خود را برای حل مشکلات کشور به کار می‌بندیم.

وی، همکاران خدوم سازمان حفاظت را محیط‌زیست را به خانواده‌ای بزرگ تشبیه کرد که می‌بایست مسائل و مشکلات خود را در چارچوب خانواده حل کنند.  

21231

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا