اخبار ورزشی

رئال و سیتی به دنبال جذب ستاره ملی‌پوش چلسی

رئال و سیتی به دنبال جذب ستاره ملی‌پوش چلسی

به گزارش خبرگزاری recive؛ ریس جیمز، مدافع راست ملی پوش باشگاه چلسی مورد توجه رئال مادرید و سیتی قرار دارد. تنها یک سال از قرارداد جیمز باقیمانده با این وجود هنوز پیشنهاد قابل توجهی برای تمدید دریافت نکرده و به نظر، مالک جدید چلسی در حال حاضر اولویت های دیگری دارد. جیمز محصول آکادمی چلسی است و دستمزدی بسیار پایین تر از ارزش هایش دریافت می کند. او معتقد است باید قراردادی جدید با دستمزدی به مراتب بالاتر ببندد.
در چنین شرایطی و طبق ادعای دیلی میل، دو باشگاه رئال مادرید و سیتی به دقت ریس جیمز را تحت نظر دارند و این احتمال دور نیست که در همین تابستان برای جذب او اقدام کنند. جرمی انجیتاپ و کلود ماکله‌له، اولین بازیکنانی بودند که در هزاره جدید از رئال به چلسی پیوستند و در سال های اخیر نیز شاهد جابه جایی دیگری بین دو باشگاه بوده ایم؛ تیبو کورتوا، ادن هازارد، آلوارو موراتا، متئو کوواچیچ و اخیرا آنتونیو رودیگر.
جیمز فصل قبل در ۳۹ بازی برای چلسی شش گل زد و ۱۰ پاس گل داد که آماری خیره کننده است. رئال در سمت راست خود دنی کاراوخال را دارد و جانشین تخصصی او یعنی اودریوسولا فصل قبل را قرضی در فیورنتینا بازی کرد. در مواقع مصدومیت کارواخال، لوکاس واسکز و ناچو جای او را پر می کنند.

بیشتر بخوانید:

از دوبنده حسن یزدانی تا تقلب سردار آزمون

هوا در قطر گرم است اما بازیکنان تیم ملی لذت می برند!

منتقی شدن نکونام و دست خالی استقلال!

۲۵۴ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا