سیاسی

دیدگاه جالب توجه خزعلی درباره انتخابات ۱۴۰۲/ بزرگان و تصمیم‌گیران همه نظرات را بشنوند

دیدگاه جالب توجه خزعلی درباره انتخابات ۱۴۰۲/ بزرگان و تصمیم‌گیران همه نظرات را بشنوند

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: بزرگان و تصمیم‌گیران طبیعتا باید همان‌گونه که هست همه را فرزندان خود و شریک در امور بدانند و نظرات همه را بشنوند.
انسیه خزعلی، درباره این‌که در سالی که گذشت کشور ما یک شرایط خاص را پشت سر گذاشت چقدر نیاز است صاحبان تریبون به انسجام ملی کمک کرده و از ایجاد اختلافات دوری کنند، گفت: همه کسانی که عِرق ملی دارند و همه کسانی که به وطن علاقه دارند، باید کاری کنند که انسجام به وجود بیاید و اختلافات را کم کنند.
معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری تاکید کرد: طبیعتا در هرکاری اختلاف سلیقه وجود دارد، اما هنگامی که تصمیمی گرفته می‌شود همه باید دور آن تصمیم جمع و برای تحقق آن اقدام کنند و کارشکنی نکنند و مانع تحقق آن نشوند.
وی درباره این‌که باتوجه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال ۱۴۰۲ بزرگان و تصمیم‌گیران باید چگونه اقدام کنند تا آن شکاف و اختلافی که در کشور مشاهده می‌کنیم از میان برداشته شود، گفت: طبیعتا باید همان‌گونه هست، همه را فرزندان خود و شریک در امور بدانند و نظرات همه را بشنوند.
خزعلی خاطرنشان کرد: اگرچه ممکن است همه نظرات قابل اجرا نباشد اما سعی کنند اما سعی کنند برای نظرات غالب زمینه را فراهم کنند که اجرایی شود.

بیشتر بخوانید:

واکنش خزعلی به گزارش‌های خرید خانه گرانقیمت پسرش در کانادا

۲۱۲۱۷

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا