فرهنگ و هنر

دنزل واشنگتن در واکنش به حواشی سیلی ویل اسمیت در اسکار: «ما کی هستیم که کسی را محکوم کنیم؟»

دنزل واشنگتن در واکنش به حواشی سیلی ویل اسمیت در اسکار: «ما کی هستیم که کسی را محکوم کنیم؟»

به گزارش خبرگزاری recive، دنزل واشنگتن، بازیگر، تهیه‌کننده و کارگردان سرشناس آمریکایی، در یک کنفرانس که روی صحنه تئاتر دالبی با اجرای تی دی جیکز و حضور تماشاگران انجام شد، درباره سیلی ویل اسمیت به کریس راک در مراسم اسکار، صحبت کرد.

این کنفرانس که هیچ ارتباطی به مراسم اسکار نداشت و درباره ایمان و کارنامه هنری واشنگتن بود، ناگهان سر از اتفاقات یک‌شنبه پر حاشیه درآورد، جایی که ویل اسمیت بدون برنامه‌ریزی، بلند شد و به‌خاطر شوخی کریس راک، کمدین مراسم با کچلی همسرش، سیلی محکمی به صورت به او زد.

پس از سیلی ویل اسمیت به کریس راک، دنزل واشنگتن و تایلر پری، نویسنده و کارگردان آمریکایی، در فاصله آگهی بازرگانی به سراغش رفتند و سعی کردند او را آرام کنند، حتی ویل اسمیت در صحبت‌هایش موقع گرفتن جایزه، در این باره گفت.

مجری این برنامه، در ابتدا با شوخی به دنزل واشنگتن گفت: «انگار پا به جنگ جهانی سوم گذاشته بودی، ما داشتیم به اوکراین نگاه می‌کردیم و در اسکار اتفاق افتاد» و دنزل واشنگتن هم با حالتی طنز پاسخ داد: «وقتی شیطان کاری به کار شما ندارد و شما را نادیده می‌گیرد، این یعنی شما در حال انجام کار اشتباهی هستید، شیطان می‌گوید: اوه نه، کاری به کار او نداشته باشید، او فرد مورد علاقه من است، برعکس وقتی شما در حال تلاش برای انجام کار درست هستید، شیطان به سمت شما می‌آید تا اوضاع را تغییر دهد، در هر صورت من معتقدم شیطان آن شب به جلد افراد نفوذ کرده بود.»

او ادامه داد: «خوشبختانه افرادی چون پری آن‌جا بودند و ما با هم دعا خواندیم، نمی‌خواهم بگویم چه چیزهایی گفتیم، ما دعا کردیم، این رحمت خداست که شامل حال ما شده، ما کی هستیم که کسی را محکوم کنیم؟ من از زیر و بم ماجرا اطلاعی ندارم، من فقط می‌دانم آن لحظه دعا لازم بود.»

منبع:هالییود ریپورتر

بیشتر بخوانید:

حرکت دیوانه‌وارِ ویل اسمیت در مراسم اسکار که همه را شوکه کرد/ عکس

ویل اسمیت، به‌طور رسمی از کریس راک عذرخواهی کرد

ویل اسمیت در آستانه تعلیق یا اخراج از آکادمی اسکار

۵۷۲۴۴

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا