اخبار ورزشی

دلیل اخراج و بازگشت حامد لک از سوی یحیی

دلیل اخراج و بازگشت حامد لک از سوی یحیی

اینکه حامد لک چرا تنبیه و سپسس بخشیده شد برای خیلی‌ها علامت سؤال بوده است. هرچند از گوشه و کنار اخباری در این خصوص شنیده شد اما آنچه در زیر می‌آید گزارشی نسبتا کامل از اتفاقات پیرامون حامد لک و پرسپولیس است.
شروع جنجال آفرینی پس از نیمکت نشینی در بازی دوستانه!
همه چیز از بازی پرسپولیس و تیم ملی امید با سرمربیگری مهدی مهدوی کیا آغاز شد. البته پیش از این دیدار دوستانه نیز حامد لک به دلیل نزول و افت فاحش از چشم کادرفنی پرسپولیس افتاده و نیمکت نشین شده بود اما در این بازی اتفاقات دیگری نیز رُخ داد.

دست ندادن با احمد گوهری!
مربیان و بازیکنان تیم امید کشورمان از دیدن رابطه حامد لک و احمد گوهری در این دیدار تدارکاتی حسابی شگفت زده شدند! حامد لک یک گل بد خورد و باید جای خودش را به احمد گوهری می‌داد اما اصلا همبازی خودش را تحویل نگرفت!
لک با احمد گوهری دست نداد و شنیدیم زیر لب حرف‌هایی نیز بر زبان آورد که ناراحتی گلر جوان را به دنبال داشت. این رفتار گلر شماره ۸۱ پرسپولیس از چشم مربیان این تیم دور نماند و …
توهین به داوود فنایی یک روز بعد از بازی دوستانه
شاید بزرگ ترین اشتباه و گناه نابخشودنی حامد لک یک روز پس از بازی دوستانه مقابل تیم امید بود. آنجایی که این دروازه‌بان جنجالی به داوود فنایی توهین و حرفی علیه او زد که به گوش مربی گلرهای پرسپولیس رسید.
یحیی پشت داوود ایستاد و نه حامد!
وقتی ماجرای اهانت حامد لک به داوود فنایی به گوش یحیی گل محمدی رسید، سرمربی پرسپولیس به شدت شاکی و عصبانی شد. سرمربی پرسپولیس اعلام کرد حامد لک اخراج است و پشت مربی دروازه‌بان‌های خودش ایستاد تا بی احترامی به دستیارانش نزد بازیکنان سرخپوش باب نشود!
عکس با حجت شاه نباتی در روز دروازه‌بانی!
یکی دیگر از حواشی حامد لک که از چشم تیزبین رسانه‌ها پنهان ماند، انتشار عکس دو نفری با حجت شاه نباتی گلر قدیمی تهرانی در روز دروازه‌بانی بود! حامد لک با انتشار چنین عکسی در صفحه شخصی خودش به نوعی به داوود فنایی مربی خودش در پرسپولیس طعنه زده بود!
هر چند داوود فنایی واکنشی به این موضوع نشان نداد اما یحیی گل محمدی متوجه این داستان شد تا در تصمیم خود مصر شود!
عذرخواهی اول کافی به نظر نرسید!
حامد لک که از مسابقات و تمرینات پرسپولیس اخراج و محروم شده بود به صورت انفرادی تمرین خود را دنبال کرد. این گلر سرشناس اما بعد از مدتی متوجه شد که ادامه این قصه به ضرر خودش است. بنابراین پس از مشورت با برخی نزدیکانش تصمیم گرفت از یحیی گل محمدی عذرخواهی کند درحالی که سرمربی پرسپولیس ظاهرا او را به داوود فنایی حواله داد!
مربی گلرهای پرسپولیس هم عذرخواهی اول را قبول نکرده و حتی در جمع خصوصی گفته بود: «تا آخر فصل با احمد گوهری ادامه می دهم!»
با گوهری نمی‌توان تا آخر فصل ادامه داد!
خیلی زود و پس از تساوی ۲ بر۲ مقابل نفت مسجد سلیمان مشخص شد، پرسپولیس نمی‌تواند تا آخر فصل با احمد گوهری ادامه دهد. داوود فنایی مربی گلرهای پرسپولیس شاید زودتر از بقیه متوجه ضعف و استرس فراوان احمد گوهری شد تا رضایت به بازگشت حامد لک دهد.
معذرت خواهی دوم قبول شد!
حامد لک برای دومین بار به صورت رسمی و جلوی جمع از داوود فنایی عذرخواهی کرد تا این بار مربی گلرهای پرسپولیس راضی به بازگشت او به تمرینات گروهی شود. چه بسا اگر احمد گوهری این قدر ضعف نشان نمی‌داد و دو گل بد از نفت مسجد سلیمان نمی‌خورد حامد لک حالا حالاها باید عذرخواهی می‌کرد تا بخشیده شود!
گلر پرسپولیس مقابل پیکان چه کسی است؟
حالا شاید مهم ترین پرسش هواداران پرسپولیس این باشد که دروازه‌بان اصلی این تیم در دیدار برابر پیکان چه کسی است؟ احمد گوهری یا حامد لک؟
حامد لک بخشیده شده است اما استفاده از او در ترکیب اصلی شاید نوعی باج دادن زودهنگام تلقی شود! از طرفی احمد گوهری در بازی دوستانه با نفت مسجد سلیمان بسیار متزلزل ظاهر شده و به نوعی پاشنه آشیل پرسپولیس بود.
بازی با پیکان و ۳ امتیاز این دیدار بسیار مهم است و پرسپولیس نیاز مبرم به آن دارد. بنابراین باید بهترین گلر درون دروازه پرسپولیس بایستد. شاید مربیان پرسپولیس هم هنوز ندانند دروازه‌بان اصلی این تیم در دیدار با پیکان چه کسی است؟!

۲۵۸ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا