اقتصادی

دلار کانال عوض کرد/ قیمت سکه و طلا ریخت

دلار کانال عوض کرد/ قیمت سکه و طلا ریخت

بازار ارز تهران یک روز بعد از سیزده بدر شاهد نوسان محدود قیمت دلار بود. نرخ این اسکناس آمریکایی در ساعات ابتدای معاملات امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ با رشد ۲۰ تومانی نسبت به روز پنجشنبه گذشته بر روی ۲۷ هزار و ۵۰ تومان  قرار گرفت . نرخ دلار در ادامه روند معاملاتی امروز  از کانال ۲۷ هزار تومان به سمت ۲۶ هزار برگشت و با ۲۶ هزار و ۹۰۰ تومان معامله شد. در بازار متشکل ارزی هم نرخ دلار با ۲۵ هزار و ۱۷۸ تومان مبادله شد که نسبت به روز پنجشنبه رشد ۲۳ تومانی را نشان می دهد. 

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی چند؟ 
صرافی ملی امروز  قیمت جدید خرید و فروش دلار و یورو را اعلام کرد. بر این اساس نرخ خرید دلار امروز ۲۵ هزار و ۸۰ تومان و نرخ فروش آن ۲۵ هزار و ۳۳۲ تومان بود. همچنین براساس نرخ اعلامی این صرافی قیمت خرید یورو ۲۸ هزار و ۲۶۸ تومان و قیمت فروش آن ۲۸ هزار ۵۵۲ تومان بود.

برگشت دلار به کانال 26 هزار /ریزش نرخ سکه و طلا

قیمت سکه ریزش  کرد
بازار جهانی طلا امروز یکشنبه تعطیل رسمی بود اما قیمت این فلز گران بها روز گذشته ۱۹۲۵ دلار بود. در بازار داخلی ایران هم قیمت طلا و قیمت سکه مسیر کاهش را دنبال کردند.

قیمت طلا ۱۸ عیار امروز با ۲ هزار و ۱۰۰ تومان کاهش به ۱ میلیون و ۲۵۴ هزار و ۳۰۰  تومان رسید. در بازار سکه هم قیمت سکه ۵۰ هزار تومان ریزش را ثبت کرد و با ۱۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان مبادله شد . با احتساب قیمت ۲۶ هزار و ۹۰۰ تومان برای دلار، اندازه قیمت واقعی سکه ۱۲میلیون و ۱۹۱ هزار تومان به دست آمد و اندازه حباب سکه  هم و ۲.۱۲ درصد بود.  

ترس معامله گران از مذاکرات وین
مذاکرات برجام در حالت توقف به سر می برد و معامله گران بازار ارز تهران امروز در فضای سکوت برجامی همچنان چشم انتظار اخبار قطعی تر بودند. اما خبر ها در چند روز گذشته حکایت از اختلافات در مقر مذاکرات وین داشت، از همین رو معامله گران سعی می کنند بی گدار به آب نزنند. 

۲۲۳۲۲۷

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا