اخبار ورزشی

دستیار کاپلو و کاناوارو به یحیی پیشنهاد شد!

دستیار کاپلو و کاناوارو به یحیی پیشنهاد شد!

بدون شک یکی از مشکلات پرسپولیس در فصل قبل رقابت‌های لیگ برتر آماده نبودن بازیکنان از نظر شرایط بدنی بود. انجام دو بازی با فواصل عجیب در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا قبل از شروع لیگ در شرایطی که دیگر تیم‌های لیگ برتری در حال انجام سخت ترین تمرینات بدنی و هوازی بودند باعث شد کادرفنی پرسپولیس رسما برای بازی با استقلال دوشنبه و الهلال دو بار به صورت جداگانه بدنسازی برای بازیکنان درنظر بگیرد و همین موضوع باعث شد سرخ پوشان به شکلی عجیب وارد لیگ برتر شوند.
درنهایت بدنسازی پرسپولیس به شکل کامل انجام نشد. اگرچه این موضوع تازه ای برای پرسپولیس نبود و سرخ‌ها به واسطه حضورهای پیاپی در آسیا طی سال‌های اخیر به نوعی آگاهی و شناخت کاملی از وضعیت موجود داشتند، اما در فصل گذشته با توجه به تفاوتی که در نوع برگزاری رقابت‌ها وجود داشت، دچار مشکل شدند.
مشکل بدنی پرسپولیسی‌ها در این فصل درحالی کاملا به چشم می‌خورد که در چند فصل گذشته و به خصوص در زمان حضور برانکو و کالدرون، این موضوع نقطه قوت پرسپولیس بود و آمادگی بدنی فوق العاده پرسپولیسی‌ها باعث می‌شد که آن‌ها تا آخرین دقایق بازی هم بتوانند به حریفشان فشار بیاورند.
ضعف بدنی بازیکنان پرسپولیس و البته مصدوم‌های پرتعداد باعث شد تا هواداران این تیم به شدت علیه مظاهر رحیم پور مربی بدنساز پرسپولیس موضع بگیرند و او را مقصر این اتفاقات بدانند. حمله هواداران پرسپولیس به دستیار یحیی باعث شد تا مدیران پرسپولیس قید همکاری با رحیم پور را بزنند و این مربی هم مثل داود فنایی از پرسپولیس جدا شود. بعد از جدایی رحیم پور از پرسپولیس چند گزینه داخلی و خارجی به این باشگاه پیشنهاد شدند ولی مدیران پرسپولیس ترجیح می دهند از مربی خارجی استفاده کنند.
یکی از گزینه‌هایی که به باشگاه پرسپولیس معرفی شده، ماریو روتوندل مربی بدنساز ایتالیایی است که سابقه حضور در فوتبال آسیا و لیگ چین را در کارنامه دارد. ماریو در تیم جانگسو دستیار فابیو کاپلوی بزرگ بوده و در تیم گوانگژو هم با فابیو کاناوارو همکاری می کرده است. همچنین این مربی مطرح سابقه کار کردن در لیگ فرانسه و لیگ ایتالیا را دارد و چند سالی مربی بدنساز تیم دوم یوونتوس بوده است.
گفتنی است ماریو در حال حاضر با تیمی قرارداد ندارد و گزینه ای در دسترس برای باشگاه پرسپولیس به حساب می آید.

۲۵۸ ۲۵۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا