سمنان

دستگیری ۱۵۵ آشوبگر توسط پلیس استان سمنان

دستگیری ۱۵۵ آشوبگر توسط پلیس استان سمنان

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان سرهنگ علی میراحمدی روز دوشنبه به رسانه ها ابراز داشت: صحنه گردان‌های ناآرامی‌های خیابانی اخیر در برخی شهرهای استان سمنان به تعداد ۱۵۵ نفر دستگیر شدند که ۲۶ نفر از آنان خانم هستند.

وی تاکید کرد: به محض اطلاع پلیس فتای سمنان از فراخوان های فضای مجازی تحت مدیریت دشمن، ماموران وارد عمل شدند و تدابیر خاصی اندیشیده شد، زیرا بسیاری از جوانان و نوجوانان تابع احساساشان از این فضا متاثر شده بودند و بعضا از سر ماجراجویی در بافت جمعیتی معترض حضور یافته بودند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به اینکه پلیس با معترضان مدارا و خویشتن‌داری کرد، افزود: از آنجا که پلیس اجراکننده حدود الهی در جامعه است اقدامات خوبی رقم خورد و در همان ساعات اولیه لیدرهای ناآرامی ها در فضای مجازی و واقعی شناسایی شدند و تحت پیگرد قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در بافت جمعیتی دستگیرشدگان آشوبها، تعداد زیادی جوان و نوجوان هستند که پیام مهمی برای خانواده ها به همراه دارد و آن مساله نظارت بر فرزندانشان است.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان ابراز داشت: پلیس این بار هم با رافت اسلامی برخورد می کند تا غافلان از کرامت جامعه اسلامی برخوردار شوند، اما سلاح سرد، قمه و چاقو از دستگیرشدگان کشف شد که نشان از گرفتاری معترضان در دام دشمن دارد و نشان می دهد که این افراد از حربه هایی که دشمن در فضای مجازی آموزش می داد بهره برده بودند.

48

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا