سمنان

دستگیری عاملان تخریب و قطع درختان تاغ در شهرستان سمنان

دستگیری عاملان تخریب و قطع درختان تاغ در شهرستان سمنان

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان محمد علی رضائی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان اظهار داشت: درپی اخبار واصله مبنی بر تخریب درختچه های تاغ عرصه های منابع طبیعی و قطع آن در بخش جنوب شهرستان سمنان ، افزایش گشت‌های محسوس حفاظت و مراقبت عرصه های منابع طبیعی بصورت شبانه روزی در دستور کار این شهرستان قرار گرفت.
محمد علی رضائی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان بیان داشتند : طی گشت و بازرسی در اطراف و تاغزارهای شهرستان سمنان ، یک دستگاه پراید در منطقه جنوب سمنان در حالی که سرنشینان در حال قطع و بریدن درختچه های تاغ بودند. افراد آن شناسایی و دستگیری عاملان تخریب و قطع درختان تاغ به مقدار۲۴۰ کیلوگرم در شهرستان سمنان انجام وپس بررسی خودرو آنان متوقف گردید. رضایی عنوان کرد: متخلفان پس از تشکیل پرونده قضایی تحویل نیروی انتظامی پلیس امنیت و بعد از آن به تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی شدند.
وی از مردم شریف استان تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف مربوط به عرصه های منابع طبیعی از جمله تخریب و تصرف در اراضی ملی، بوته کنی و قطع درختان، حمل چوب غیرمجاز و یا وقوع حوادثی نظیر آتش سوزی و .. مراتب را فورا به تلفنهای۱۳۹و ۱۵۰۴ یگان امداد جنگل و مرتع در تمام ساعات شبانه روز اطلاع دهند.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا