سمنان

در حوزه اجتماعی فرهنگی، از اقدامات ویترینی پرهیز شود

در حوزه اجتماعی فرهنگی، از اقدامات ویترینی پرهیز شود

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان؛ ریواده، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان روز یکشنبه ، ۲ بهمن ۱۴۰۱ در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت ، زنان و خانواده استان گفت: امروز حول محور ولایت و نماینده ولی فقیه در استان، وحدت و همدلی مطلوبی در عرصه های مختلف در استان وجود دارد.

وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، در بحث کار اجتماعی فرهنگی، محور اساسی نیروی انسانی زُبده است که باید این افراد شناسایی شوند.

ریواده خاطر نشان کرد: اقدامات مطرح شده در دستور کار جلسه امروز با دو رویکرد معرفی شده از جمله رویداد جامعه پرداز در خصوص خانواده، با همکاری جبهه فرهنگی و دستگاه های اجرایی متولی امر، اجرایی شود.

وی تاکید کرد: از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های اطلاع رسانی از جمله محلات اسلامی، بسیج مساجد و اقشار، روحانیون، علما، تریبون های نماز جمعه، فضای مجازی و سایر حوزه ها به بهترین شکل ممکن در پیشبرد اهداف استان در حوزه اجتماعی فرهنگی استفاده شود.

معاون استاندار سمنان عنوان داشت: معرفی محصول تاثیرگذار فرهنگی اجتماعی در حوزه خانواده به عنوان نهاد مقدس، امری حائز اهمیت است، که باید در دستور کار قرار گیرد.

وی اظهار داشت: ۱۳ و ۱۴ بهمن ماه سال جاری که روز ارائه رویداد جامعه پرداز در خصوص نهاد خانواده است، از ظرفیت های تمامی دستگاه های اجرایی استان برای هرچه بهتر برگزار شدن این مهم استفاده شود.

ریواده اذعان کرد: زیست معنوی و عفیفانه یک طرح‌ ملی است که در استان بومی سازی شده و ضرورت دارد در خصوص اقدامات حول محور جوانی جمعیت نیز از ظرفیت هیات های اندیشه ورز برای پیشبرد اهداف در استان در راستای این طرح ملی استفاده شود.

معاون استاندار سمنان گفت:به سبزپوشان سپاه خداقوت گفته و اقدام از سر استیصال جبهه سلطه در خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که نشان از استقامت و مقاومت و پایداری مردم بصیر انقلاب اسلامی است را محکوم می نماییم.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا