اخبار ورزشی

در جلسه عنایتی و آجورلو چه گذشت؟

در جلسه عنایتی و آجورلو چه گذشت؟

رضا عنایتی که یکی از گزینه‌های سرمربیگری استقلال به حساب می‌آید، پس از صحبت‌های اولیه با مدیران این باشگاه، حالا مذاکرات خود را وارد فاز جدی‌تری کرده که ممکن است به توافق نهایی هم ختم شود.
او که فصل گذشته عملکرد قابل قبولی در تیم تازه لیگ برتری شده هوادار داشت، در روزهای اخیر تبدیل به یکی از گزینه‌های جانشینی فرهاد مجیدی شد و ظهر امروز پنج‌شنبه با مدیرعامل این باشگاه مذاکرات مثبتی انجام داد.
عنایتی ظهر امروز در دفتر مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال حضور یافت و طرفین صحبت‌های یکدیگر را برای همکاری در فصل ۰۲-۱۴۰۱ شنیدند، اما هنوز قراردادی امضاء نشده است.
در این نشست، مدیرعامل باشگاه استقلال درباره فعالیت‌های نقل و انتقالاتی این تیم صحبت‌هایی با عنایتی داشت و این سرمربی نیز شرایط مدنظرش را برای هدایت آبی‌پوشان عنوان کرد که این جلسه حدود ساعت ۱۷ امروز پایان یافت.
جلسه مدیرعامل باشگاه استقلال با آقای گل پیشین این تیم مثبت بوده و رضا عنایتی در پایان جلسه با آجورلو عنوان کرده به مشهد می‌رود تا تصمیم‌گیری نهایی در خصوص انتخاب سرمربی آبی‌پوشان انجام شود.
چندی پیش آجورلو تاکید کرده بود جانشین فرهاد مجیدی قطعا ایرانی خواهد بود و حال باید دید مدیرعامل باشگاه استقلال روی حرف خود خواهد ماند و با گزینه‌های مدنظر داخلی به توافق نهایی می‌رسد یا خیر.
۲۵۷ ۲۵۸

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا