کهگیلویه و بویراحمد

درخواست ۱۷هزار نفر برای نهضت ملی مسکن کهگیلویه و بویراحمد تایید شد

درخواست ۱۷هزار نفر برای نهضت ملی مسکن کهگیلویه و بویراحمد تایید شد

محمد راستا روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۵۸هزار و ۱۲۸ کهگیلویه و بویراحمدی برای استفاده از طرح نهضت ملی مسکن در کهگیلویه و بویراحمد نام نویسی کرده اند.

وی تاکید کرد: سبز بودن فرم «ج» متقاضی به این معنا که از ابتدای انقلاب تاکنون از امکانات دولتی یا یارانه‌ای بخش مسکن و زمین و وام مسکن استفاده نکرده باشد ، متأهل یا سرپرست خانوار بودن و داشتن سابقه حداقل پنج سال سکونت در شهر مورد تقاضا و نداشتن مالکیت خصوصی املاک یا مسکن از جمله شروط اولیه ثبت نام در این طرح است.

درخواست ۱۷هزار نفر برای نهضت ملی مسکن کهگیلویه و بویراحمد تایید شد

راستا تاکید کرد: همچنین به حدود یکهزار و ۷۰۰ نفر از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در کهگیلویه و بویراحمد پروژه تخصیص داده شده به طوری ترتیب طبقه واحد مسکونی آنان مشخص شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ۶۲۸ مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان متقاضی استفاده از ظرفیت های طرح نهضت ملی مسکن برای خانه دار شدن هستند که از این تعداد ۱۶۰ خانوار تایید و به پنج نفر پروژه تخصیص یافته است.

راستا عنوان کرد: همچنین ۲۰۲ مددجوی زیرپوشش بهزیستی استان برای استفاده از طرح نهضت ملی مسکن در کهگیلویه و بویراحمد نام نویسی کرده اند که براساس بررسی های کارشناسی از این تعداد ۱۰۰نفر تایید شده اند و به ۱۲ نفر هم پروژه اختصاص یافته است.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:به منظور ساخت واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در یاسوج مرکز استان ۳۵۰ میلیون تومان، سایر شهرهای استان ۳۰۰ میلیون تومان و روستاها ۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی تعیین شده است.

وی عنوان کرد: این تسهیلات با ۲ سال دوره تنفس پرداخت می شود.

۴۶

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا