اخبار ورزشی

خورشیدی مورد تایید دبیرکل فدراسیون عزیزی خادم هم نبود/عکس

خورشیدی مورد تایید دبیرکل فدراسیون عزیزی خادم هم نبود/عکس

روز ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ مجتبی خورشیدی با حکم شهاب عزیزی خادم به عنوان سرپرست جدید تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شد.
انتخابی که سبب شد انتقادات زیادی به رییس معزول فدراسیون فوتبال شود زیرا خورشیدی با وجود دستیاری در برخی تیم‌های فوتبال کشورمان سابقه خوبی در امر مدیریت نداشت و به همین دلیل برخی اعتقاد داشتند این انتخاب به دلیل برخی ارتباط های خاص وی با عزیزی خادم صورت گرفته است.
اکنون طبق سندی که منتشر شده مشخص شده انتخاب خورشیدی مورد موافقت دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال هم نبوده و منصور قنبرزاده که پس از انتخاب عزیزی خادم به عنوان نخستین دبیرکل فدراسیون وی معرفی شده بود در جایگاه بالاترین مقام اجرایی فدراسیون در جریان این موضوع نبوده است.
قنبرزاده در رونوشت نامه معرفی خورشیدی خطاب به عزیزی خادم قید کرده است: «با سلام و احترام بنده به عنوان دبیرکل از طریق رسانه ها از مسئولیت ایشان مطلع شدم و البته بسیار متاسف هستم.
نظر به اینکه صدور حکم برای ایشان که زیر مجموعه دپارتمان تیم‌های ملی است و این دپارتمان تحت مدیریت دبیرکل است و شأن رییس فدراسیون صدور حکم برای این بزرگوار نبود.
متاسف هستم که بگویم با این انتخاب اولین انخراف در برنامه ارائه شده جنابعالی مبنی بر شایسته سالاری خدشه دار شده است؟!!
تقاضای عاجزانه دارم در این حکم تجدیدنظر شود و البته قلبا هم چون اعتقادی به ایشان ندارم انتظار نداشته باشید این انتصاب را تایید کنم»

البته با وجود این انتخاب عزیزی خادم پای انتخاب خود ماند تا سرانجام پس از اتفاقاتی که در دوران مدیریت وی در فدراسیون و خورشیدی در تیم ملی رخ داد، هر دو نفر به کمیته اخلاق احضار شوند.

بیشتر بخوانید:

لژیونر محبوب در مسیر بازگشت به استقلال

پیروزی پرگل استقلال با ضربه آکروباتیک مطهری

پیشنهاد پرتغال کنسل شد؛ لژیونر مطرح به زودی با پرسپولیس مذاکره می‌کند!

۲۵۴ ۲۵۸

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا