اصفهان

«خودورهای کلاسیک» در نمایشگاه ورزش و سلامت اصفهان

«خودورهای کلاسیک» در نمایشگاه ورزش و سلامت اصفهان

به گزارش recive از اصفهان، نمایشگاه تخصصی ورزش، تغذیه، سلامت و خدمات وابسته در اصفهان تا ۱۲ خردادماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ میزبان علاقه مندان و متخصصان حوزه ورزش است.

بیش از ۴۰ غرفه در نمایشگاه حضور دارند و برنامه‌های جانبی، چالش‌ها و رویدادهای ورزشی نیز در حاشیه این نمایشگاه برگزار می‌شود.

تاثیر برگزاری نمایشگاه‌ها در رشد اقتصادی

فرهاد رحیمی مسئول برگزاری این نمایشگاه با اشاره به تاثیر برگزاری نمایشگاه در رشد اقتصادی و ورود بخش خصوصی در ورزش افزود: در همه دنیا رویدادهای ورزشی توسط بخش خصوصی برگزار می شود و در نتیجه میزان بهره وری و خروجی آن نیز بیشتر از دیگر کشورهاست.

وی با بیان اینکه در کشور ما نیز باید بخش خصوصی در ارتباط با ورزش تقویت شود، بیان کرد: از جمله خاستگاه هایی که بخش خصوصی را تقویت می کند نمایشگاه هاست.

کارآفرین ورزشی و مسئول برگزاری تخصصی ورزش، سلامت و خدمات وابسته با اشاره به اینکه اکنون وضعیت نمایشگاه ها در استان مناسب است، گفت: اکنون خلا حضور بخش خصوصی در ورزش ما بسیار محسوس است.

وی با اشاره به اینکه برای برگزاری نمایشگاه تخصصی ورزش و تغذیه در اصفهان کمتر از دو ماه زمان برای برگزاری داشتیم اما شرایط را مناسب ارزیابی می کنیم، گفت: امیدواریم دستاوردها و نتایج مثبت برپایی این نمایشگاه را کل ورزش استان حس کند.

رحیمی با بیان اینکه وقتی یک نمایشگاه سابقه اجرا داشته و زمان کافی برای برنامه ریزی و اجرا موجود باشد، از بار مشکلات کم می شود، گفت: امیدواریم این نمایشگاه الگویی برای برگزاری نمایشگاه های ورزشی در کشور باشد چراکه ورزش استان این پتانسیل و جایگاه را دارد.

افزایش کیفیت و بهره‌وری رویدادهای ورزشی در گرو حضور بخش خصوصی

وی با ابراز امیدواری از حضور بخش خصوصی در متن برگزاری رویدادهای ورزشی که موجب افزایش کیفیت و بهره وری کار در این بخش می شود، گفت: «فریدمن» دانشمند اقتصادی مثالی می زند که «اگر بیابان را به دولت دهیم بعد از مدتی با کمبود شن مواجه می شویم چراکه دولت با توجه به چالش های اقتصادی با مشکلاتی روبرو خواهد بود.»

مسئول برگزاری تخصصی ورزش، سلامت و خدمات وابسته اصفهان گفت: دولت در بخش اقتصادی نمی تواند به خاطر مشکلات موجود تصمیم درست را بگیرد و بر این اساس بها دادن به بخش خصوصی به نفع کشور و استان خواهد بود و این بخش می‌تواند با برنامه درست و پایداری در یک امر به نتیجه مطلوب برسد.

گفتنی است در حاشیه این نمایشگاه هیئت‌های ورزشی نیز با برپایی غرفه سعی در آشنایی بیشتر شهروندان با رشته‌های مختلف ورزشی دارند و یکی از غرفه‌های این نمایشگاه نیز، مربوط به ماشین‌های کلاسیک است.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا