خوزستان

خطیب جمعه لالی: دولت اعلام کرد چند قلم کالا گران میشود اما اقلام زیادی گران شد

خطیب جمعه لالی: دولت اعلام کرد چند قلم کالا گران میشود اما اقلام زیادی گران شد

به گزارش recive از لالی، امام جمعه شهرستان لالی در نماز جمعه این هفته با اشاره به جشن میلاد امام رضا علیه السلام از همراهی مردم و مسئولان در اجرای سرود سلام فرمانده تقدیر کرد.

وی در ادامه افزود : خشکسالی و گرمای هوا در این سالها آزاردهنده شده و با توجه به کمبود آب ، تولید برق کاهش و مصرف آن زیاد شده است و بهینه مصرف کردن در مورد برق موضوع مهمی است که به ویژه در ادارات باید رعایت شود و توصیه می کنیم در خارج از تایم اداری دستگاه ها خاموش شوند.

حجت الاسلام محمد گرمسیری در ادامه با اشاره به برجام و قطعنامه شورای حکام بیان کرد : در مساله هسته ای حدود ۲۰ سال درگیر مذاکراتی هستیم که نتیجه ای نداشته و این روش آنهاست تا با معطل کردن کشورها دنبال اهداف خود باشند و این مذاکرات ۲۰ سال دیگر هم ادامه داشته باشند فایده ای ندارد .

وی تصریح کرد : غرب دنبال افزایش فشار بر مردم است تا مردم دچار اعتراضات شوند و آن ها خوشحال شوند که لین امیدواری باطلی است و مردم فریب دشمن را نخواهند خورد و پای آرمانهای انقلاب هستند لذا دولتمردان باید مسایل اقتصادی را به برجام گره نزنند .

خطیب جمعه شهرستان لالی تاکید کرد : معضل کشور ما فساد است و هر جایی مشکلی بود محل حضور مفسدان است و جایی که نیروهای انقلابی هستند مشکلات مردم کمتر است لذا انتظار داریم دولت تکلیف برجام و مذاکرات را عزتمندانه روشن کند .

وی افزود: مردم گرفتارند و مشکل دارند که ما هر هفته می گوییم نظارت ها بهتر شود چرا که عدم نظارت مردم را آزار می دهد و دولت قرار بود چند قلم گران کند اما اقلام زیادی گران شده که باید برخورد جدی با گرانفروشان شود .

حجت الاسلام گرمسیری در ادامه با اشاره به مشکلات شهر گفت: هنوز خط لوله به سرانجامی نرسیده است و برای شهر ما زشت است با وجود این همه آب شهر ما تشنه باشد و امیدواریم کمک شود تا مساله اب یکبار برای همیشه حل شود .

وی در پایان عنوان کرد : در مجموعه های مختلف اداری باید هدف گذاری شود تا با انجام اقدامات لازم شهر به یک سرو سامان برسد.

48

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا