اخبار ورزشی

خشم رونالدو و درگیری در وسط زمین!/عکس

خشم رونالدو و درگیری در وسط زمین!/عکس

به گزارش خبرگزاری recive؛ تیم ملی پرتغال در اولین مسابقه خود در دور گروهی لیگ ملت های اروپا در خانه اسپانیا به میدان رفت و به تساوی ۱-۱ دست یافت. اما بر خلاف انتظار کریستیانو رونالدو، بهترین گلزن تاریخ عرصه ملی جایی در ترکیب ثابت پرتغال نداشت و بازی را از روی نیمکت شروع کرد. فرناندو سانتوس در پایان این دیدار مدعی شد این تصمیم فنی بوده و تردیدی نسبت به توانایی های کاپیتان ۳۷ ساله تیم ملی پرتغال وجود ندارد.
کریستیانو رونالدو در حدود ۳۰ دقیقه حضور خود در میدان تلاش زیادی برای باز کردن دروازه تیم ملی اسپانیا داشت و البته در راه رسیدن به این هدف ناکام ماند. اما او در یک صحنه با مدافع لاروخا درگیر شد و نتوانست عصبانیت خود را کنترل کند. دقایقی بعد از ورود کریستیانو رونالدو به میدان بود که سزار آسپلیکوئتا در یک صحنه یارگیری شدیدی روی این بازیکن انجام داد و در نهایت باعث عصبانیت ستاره پرتغالی شد.
کریستیانو که از رفتار آسپلیکوئتا به ستوه آمده بود، کار او را تلافی کرد و با حرکتی خشن این بازیکن را هل داد. در ابتدا به نظر می رسید رونالدو بابت نیمکت نشینی در این دیدار چندان راضی نبوده و با عصبانیت وارد میدان شده است. البته به نظر می رسد هر دو بازیکن دقایقی بعد از رفتار خود پشیمان شده و با یکدیگر خوش و بش کردند. در نهایت این مسابقه حساس با تساوی ۱-۱ به اتمام رسید و دو تیم امتیازات این بازی را تقسیم کردند.
بیشتر بخوانید:

برنامه آزادکاران ایران مشخص شد؛ مصاف یزدانی با نماینده ترک

کره جنوبی داوطلب میزبانی جام ملت‌های آسیا شد

طلسم بازی‌های دوستانه تیم ملی شکست
۲۵۷ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا