فرهنگ و هنر

خاطره تلخ رضا کیانیان از مهدی صباغی؛ مرگ قانون ندارد/ عکس

خاطره تلخ رضا کیانیان از مهدی صباغی؛ مرگ قانون ندارد/ عکس

به گزارش خبرگزاری recive، درگذشت مهدی صباغی، هنرمند تئاتر، سینما، تلویزیون و رادیو که شب گذشته (پنجشنبه ۱۲ خرداد) چشم از جهان فروبست، بسیاری از همکاران او را سوگوار کرد.

رضا کیانیان که چون مهدی صباغی، زاده مشهد است و در آن شهر کار هنری‌اش را با تئاتر آغاز کرده، در پستی اینستاگرامی، خاطره‌ای را از آن زنده‌یاد به اشتراک گذاشته است.

او نوشته است:

«وقتی جمشید اسماعیل‌خانی ازین دنیا رفت. من و مهدی صباغی و چند تا از بروبچه‌های بازیگر، جلوی مسجد بودیم. تو خیابون نیلوفر. منتظر گوهر.
مهدی خیلی گریه می‌کرد. پرسیدم تا به حال چند بار مُردی؟ با تعجب نگاه کرد. منظورم را متوجه نشده بود. گفتم روی صحنه تئاتر، تو فیلم‌ها و سریال‌ها چند بار مُردی. یادت نیست؟ گریه‌اش آرام شده بود. گفت چند بارش رو یادم نیست. بارها. گفتم جمشید هم چند بار مُرده بود. منم همین‌طور. ولی هنوز هستیم. یه بار هم تو زندگی می‌میریم. و بعدش دیگه نخواهیم بود. پس گریه نکن. از کجا که جای بهتری نریم. الان جمشید رفته. سن و سالش از من و تو کمتر بود. مرگ قانون نداره. اگه گریه می‌کنی، برای خودته. راستی چرا برای خودمان گریه می‌کنیم؟ وقتی داوود امیری رفت. در مراسم یادبودش، چند کلمه حرف زدم. یاد خاطرات مشترکم با او افتاده بودم. چند تایش را تعریف کردم و این که روز خاک سپاریش خیلی گریه کردم. نمی‌دونستم برای چی گریه می‌کنم. گفتم شاید برای تنهایی خودم.تسلیت به خانواده محترم مهدی. تسلیت به تئاتر و سینما و تلویزیون.»

خاطره تلخ رضا کیانیان از مهدی صباغی؛ مرگ قانون ندارد/ عکس

۵۷۵۷

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا