اخبار ورزشی

حسینی: به دخترم قول داده بودم او را به جشن قهرمانی بیاورم

حسینی: به دخترم قول داده بودم او را به جشن قهرمانی بیاورم

به گزارش خبرگزاری recive؛ سیدحسین حسینی در مورد برگزاری جشن قهرمانی استقلال اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم فصل سختی را به خوبی تمام کنیم. به اهدافی که داشتیم و خدا را شاکرم که توانستیم دل هواداران را شاد کنیم. امیدوارم این موفقیت‌ها ادامه داشته باشد.
وی در مورد اینکه با ۱۸ بار بسته نگه داشتن دروازه استقلال به آقای کلین‌شیت ایران تبدیل شد، گفت: مخلص همه هستم.
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در خصوص دعوت خود به تیم ملی عنوان کرد: از اول فصل سعی و تلاش کردم فصل متفاوتی داشته باشم. خدا به من کمک کرد. از بهزاد غلامپور و کادر فنی تشکر می‌کنم که در این موفقیت سهیم بودند.
حسینی درباره اینکه چقدر امیدوار است با توجه به آمار خوبش در لیگ برتر دراگان اسکوچیچ در تیم ملی به او فرصت بازی بدهد، توضیح داد: خدا را شکر خیلی خوشحالم که مجدد توانستم به تیم ملی بازگردم. از اسکوچیچ هم به خاطر دنبال کردن لیگ ایران تشکر می‌کنم همین موضوع سبب شد من بار دیگر به تیم ملی دعوت شوم. قطعاً در تیم ملی تمام سعی و تلاشم را می‌کنم که موفق باشم.
وی درباره غیبت وزیر ورزش در جشن قهرمانی استقلال برخلاف سال‌های گذشته گفت:‌ در ایران برگزاری جشن قهرمانی مشکلات و بی‌نظمی‌های خاص خودش را دارد. امروز هم هرچند مسئولان کم بودند اما در آخر کار دیدیم بی‌نظمی وجود دارد. باز هم امکان برگزاری جشن قهرمانی به شکل بهتر وجود داشت. متأسفانه هر سال می‌گویم سال دیگر اما هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد.
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه وی آخرین بازمانده این تیم از جشن قهرمانی سال ۹۲-۹۱ است، توضیح داد: این قهرمانی برای من طعم دیگری داشت زیرا در آن سال بازی نکرده بودم. خدا را شکر امسال توانستم بازی کنم و قهرمانی امسال خیلی به من چسبید. به دخترم قول داده بودم او را به جشن قهرمانی بیاورم. دو هفته است می‌گوید من را به جشن ببر و امشب توانست به جشن ما بیاید.

بیشتر بخوانید:

پیشکسوت جنجالی پرسپولیس در جشن قهرمانی استقلال!/عکس

ترکیب استقلال مقابل نفت با حضور تمام ملی‌پوشان!

کنایه هواداران به مجری فوتبال برتر/عکس

۲۵۴ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا