اخبار ورزشی

حساب باشگاه پرسپولیس با کمک دو وزارت‌خانه و سازمان مالیاتی باز شد

خبرورزشی –

سید مجید صدری، ضمن اشاره به وضعیت مدیریتی باشگاه اظهار داشت: با مشکلات زیادی مواجه هستیم اما قرار نیست این مشکلات باعث پسرفت پرسپولیس شود. هرگز از خواسته‌ها و اهداف‌مان دست نمی‌کشیم. حل تمام مشکلات در مدت کوتاه، کار بسیار سخت و دشواری است و نیاز به صبر و حوصله داریم تا باشگاه را به بهترین شرایط ممکن برسانیم.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین اقداماتی که در این روزهای انجام شد، بحث طی کردن فاز اول دریافت مجوز حرفه‌ای بود. ما تمام مدارک لازم در این خصوص را تهیه و بارگزاری کردیم و حالا منتظر اولین پاسخ هستیم. در این خصوص باید از سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ و مسئول بحث مجوز حرفه‌ای باشگاه‌های ایران و همچنین دکتر علی‌نژاد معاون وزارت ورزش و جوانان تقدیر و تشکر کنم که در کنار ما بودند. اخذ مجوز حرفه‌ای، بدون تردید یک هدف مهم است که آن را با دقت دنبال می‌کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: بزرگ‌ترین مانع ما، بدهی به گابریل کالدرون و دستیارش است که در این زمینه نیز اقداماتی صورت گرفته و به زودی، گزارش کامل آن را خدمت هواداران می‌دهیم تا انشاا… این پرونده هم ختم به خیر شود. بدهی به کالدرون می‌توانست بهتر از اینها مدیریت شود اما ما میراث‌دار این بدهی هستیم و باید در این شرایط سخت اقتصادی، آن را پرداخت کنیم.

صدری با اشاره به شایعه حضور علیرضا امامی‌فر به عنوان معاون اجرایی باشگاه تصریح کرد: من تلاش کردم در تمام این مدت، رابطه صمیمانه و خوبی با پیشکسوتان عزیز پرسپولیس داشته باشم. آنها چشم و چراغ باشگاه هستند و حتما سهم بزرگی در رقم خوردن افتخارات داشتند. به همین علت، دیدار و تماس با پیشکسوتان در برنامه هفتگی من بوده و با آقای امامی‌فر هم رابطه خوبی دارم اما بنا بر همکاری نیست.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس سپس به بحث باز شدن حساب این باشگاه پرداخت: با تلاش فراوان موفق شدیم حساب باشگاه را باز کنیم. از وزیر محترم اقتصاد، وزیر محترم ورزش و همچنین مدیران ارشد سازمان مالیاتی کشور تشکر می‌کنم که به ما کمک کردند تا این اتفاق رقم بخورد و حساب باشگاه بعد از مدت‌ها، قابل استفاده باشد. هواداران باید بدانند بدهی به مالیات از سال ۱۳۸۰ برای باشگاه بوده و حالا با بدهی بسیار سنگین و باورنکردنی مواجهیم. برای حل این مناقشه، نیاز به زمان داریم تا موضوع را مدیریت کنیم.

صدری در خصوص اسپانسرینگ مشترک با باشگاه استقلال این طور توضیح داد: قرار نیست چنین اتفاقی رخ دهد. تاکید می‌کنم که کارگزار مشترک با تیم رقیب نداریم و نخواهیم داشت و از ابتدا هم چنین مباحثی مطرح نبود.

وی در گفت و گو با سایت پرسپولیس اضافه کرد: تمرینات تیم تا زمان بازی با الهلال ادامه دارد و برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته تا تیم را با بهترین امکانات و پشتیبانی ممکن مسافر عربستان کنیم. امیدواریم کادرفنی و بازیکنان بتوانند مثل همیشه یک نتیجه دلچسب و شیرین به هواداران هدیه دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا