اجتماعی

جـشـنواره تابستانی در قشم برگزار می‌شود

جـشـنواره تابستانی در قشم برگزار می‌شود

به گزارش recive، افشار فتح الهی در نخستین جلسه برنامه ریزی جهت برگزاری جشنواره تابستانی قشم، اظهار کرد: هدف از برگزاری این جشنواره افزایش ورود مسافران، رونق فعالیت اماکن اقامتی، بازارها و مجتمع های تجاری و ارائه خدمات به علاقه مندان حوزه گردشگری جزیره است.

وی ادامه داد: جشنواره تابستانی توسط بخش خصوصی (مجتمع های تجاری و اقامتی جزیره) و با مشارکت و حمایت سازمان منطقه آزاد قشم در نیمه دوم تیرماه سال جاری برگزار می شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر ایجاد زیرساخت ها جهت برگزاری این برنامه، افزود: برنامه ریزی ها باید به نحوی انجام شود که علاوه بر سال جاری، در سال های آینده نیز شاهد برگزاری جشنواره تابستانی با استقبال گردشگران مواجه شود.

به گفته فتح الهی؛ با تقویت بخش خصوصی و اجرای برنامه های فرهنگی، هنری و تفریحی برای میزبانی شایسته و ایجاد شور و نشاط اجتماعی و همچنین جذب حداکثری گردشگران در ایام تعطیلات تابستان برنامه ریزی های متنوعی صورت گرفته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره تابستانی قشم و معرفی برند گردشگری جزیره، نظارت بر موسسات و زیرساخت های گردشگری و ارایه آموزش های لازم به فعالان حوزه های مختلف گردشگری در جزیره قشم آغاز شده است.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا