سمنان

جشنواره و همایش خوشنویسی با حضور استادان مطرح کشور در سمنان برگزار می شود

جشنواره و همایش خوشنویسی با حضور استادان مطرح کشور در سمنان برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، فرشید فلاح روز یکشنبه در نشستی با مدیر شعب بانک ملی در استان سمنان افزود: این همایش و جشنواره قرار است در قالب برنامه های جنبی از جمله برپایی نمایشگاه آثار استادان استان سمنان برگزار شود.

وی تاکید کرد: برگزاری این همایش و جشنواره در حقیقت شروع دوباره ای در فعالیت های خوشنویسی و این هنر پس از دو سال وقفه به دلیل مسایل مرتبط با بیماری کرونا است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، برگزاری کارگاههای آموزشی را از دیگر برنامه های جنبی این همایش و جشنواره بیان کرد و اظهار داشت: استادان و هنرمندان سرمایه های اصلی کشور هستند و هنر و فرهنگ نقش بسزایی در جامعه ایفا می کند و باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

سیدمحمد شادمهر مدیر شعب بانک ملی در استان سمنان نیز در این نشست که استاد کامران کوهستانی، هنرمند و مدرس خوشنویسی ایراننیز حضور داشت با استقبال از توسعه فعالیت های هنری آمادگی خود را برای همکاری و مشارکت در برگزاری جشنواره و همایش خوشنویسی در سمنان اعلام کرد.

در این نشست امیر هوشنگ باهنر سرپرست معاونت هنری و سینمایی و محمد سهرابی کارشناس امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و استادان سینا، حافظی و پارسا از انجمن خوشنویسان سمنان نیز حضور داشتند و در خصوص برگزاری این همایش و جشنواره بحث و تبادل نظر شد.

46

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا