سمنان

جذب ۹۷۸ اشتراک جدید برق در شهرستان شاهرود

جذب ۹۷۸ اشتراک جدید برق در شهرستان شاهرود

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود با بیان این مطلب عنوان کرد: به منظور تامین برق اشتراک های جدید و توسعه زیرساخت ها، ۱۲ هزار و ۷۸۲ متر شبکه فشارمتوسط و فشارضعیف احداث شده است.

جمال فرخ زاده با اشاره به این که نصب ۹ ایستگاه هوایی توزیع برق برای تغذیه برق متقاضیان، از جمله اقدامات به عمل آمده محسوب می شود گفت: ظرفیت پستهای برق منصوبه، یک هزار و ۲۰ کیلوولت آمپر است.

وی با اظهار این که عملیات احداث ۹ هزار و ۸۵۸ متر کابل خودنگهدار در نقاط مختلف شهرستان، از دیگر فعالیتهای صورت گرفته به شمار می رود افزود: با تلاش اکیپ های اجرایی این مدیریت، قریب ۱۲ هزار متر شبکه توزیع برق شهرستان، برای استمرار خدمات دهی به مشترکان و پایداری خطوط برق رسانی، اصلاح و بهینه سازی شده است.

فرخ زاده تصریح کرد: با هدف بهبود پروفیل شبکه و پیشگیری از سرقت و افزایش قابلیت اطمینان شبکه، بهسازی چهار هزار و ۹۴۴ متر شبکه فشارضعیف هوایی روستاهای اردیان، تل، حسین آباد ساغری، امین آباد، فرح آباد و مرادآباد به اجرا درآمده است.

وی خاطرنشان کرد: اجرا و بهره برداری از ۳۰۲ پروژه برق رسانی با سرمایه گذاری ۵۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال، از آغاز سال جاری تا به حال انجام شده است.

وی همچنین یادآور شد: برق رسانی به روستای کلاغ زیلی بخش بیارجمند، اصلاح شبکه فشارمتوسط حدفاصل میدان جمهوری تا چهارراه معلم، احداث هفت دستگاه پست هوایی به منظور بهبود پروفیل ولتاژ و ایجاد ظرفیت جهت متقاضیان انشعاب، اصلاح ۱۱ هزار و ۵۳۰ متر شبکه فشارضعیف روستاهای دهملا، یونس آباد و جعفرآباد، بهسازی سه هزار متر شبکه برق روستاهای باغستان و عشقوان بخش بیارجمند و احداث شبکه و پست توزیع برق روستای قلعه حاجی، در زمره ی برنامه های شش ماهه دوم امسال برق شاهرود است.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا