سیاسی

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش: تسلیحات خود را برمبنای راهبرد بازدارندگی ارتقا می‌دهیم

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش: تسلیحات خود را برمبنای راهبرد بازدارندگی ارتقا می‌دهیم

امیر مهدی هادیان، جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش در دوره هیئت معارف جنگ در جمع دانشجویان دانشگاه افسری امام (ع) با تاکید بر فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی در ارتش، گفت: فرهنگ ایثار، از خودگذشتگی و عشق به شهادت، در ارتش و دیگر نیروهای مسلح کشور باعث شد معادلات در ۸ سال دفاع مقدس و در حال حاضر طور دیگری رقم بخورد.

«نهاجا» برمبنای راهبرد بازدارندگی تسلیحات خود را ارتقا می‌دهد

وی افزود: امروز هویت و شناسنامه نیروهای مسلح و ملت غیور ما، خون مطهر شهداست و ما باید به عنوان وارثان این میراث گران‌بها، از آن مراقبت و پاسداری کنیم.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به برکات دوره‌های هیئت معارف جنگ، اظهار داشت: دوره‌های هیئت معارف جنگ شهید سپهبد صیاد شیرازی، در واقع تجدید میثاق با شهدا و آرمان‌های مقدس آن بزرگواران است.

امیر هادیان بیان کرد: افسران ولایت‌مدار ارتش جمهوری اسلامی ایران، در کنار مسائل نظامی نیاز است که به مسائل اعتقادی، دینی و علمی روز هم مسلط باشند که امروزه به برکت انقلاب اسلامی، در دانشگاه افسری آجا توجه ویژه‌ای به این مهم شده است.

وی به نقش نیروی هوایی ارتش در تثبیت نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: نیروی هوایی الهی ارتش، نقش مهمی در تثبیت انقلاب اسلامی داشت. نیروی هوایی ارتش از همان روزهای ابتدایی جنگ حضور بسیار موثری داشت و بعد از جنگ تحمیلی در سخت‌ترین شرایط کشور از جمله سیل، زلزله و کرونا همیشه در کنار ملت بوده است.

بیشتر بخوانید:

آمار سربازان وظیفه ارتشی در دوران دفاع مقدس چقدر است؟

علت «امن شدن آسمان ایران» به روایت امیر سیاری

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش تصریح کرد: نیروهای مسلح ارتش جمهوری اسلامی ایران و سربازان ولایت‌مدار ملت در نیروی هوایی ارتش در عهد و پیمانی که با خدای خود برای ادامه راه شهدا بسته‌اند، پابرجا هستند و در راستای صیانت از میهن اسلامی و آرمان‌های والای انقلاب از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نمی‌کنند.

امیر هادیان اظهار داشت: امروز نیروی هوایی با کمک متخصصان داخلی خود و کارکنان صنعت دفاعی در راستای ایجاد بازدارندگی و راهبرد دفاعی، تسلیحات خود را ارتقا می‌دهد. امام خمینی (ره) روحیه خودباوری را در میان نیروهای مسلح زنده کرد و امروزه شاهدیم که نیروی هوایی با اتکا به همین روحیه و ظرفیت‌های داخلی در حوزه تسلیحات دوربرد شامل سلاح‌های لیزری و بمب‌های هوشمند به دستاوردهای مطلوبی دست یافته و این تسلیحات کاملا بومی را در اختیار یگان‌های عملیاتی نیروی هوایی گذاشته است.

۲۱۲۱۷

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا