سیاسی

جانشین فرمانده سپاه قدس:از زمان «هخامنشیان تا پهلوی» در مجموع ۱۵ سد در کشور ساخته شد ولی امروز، بیش از ۱۰۰ سد را تمام کرده‌ایم

جانشین فرمانده سپاه قدس:از زمان «هخامنشیان تا پهلوی» در مجموع ۱۵ سد در کشور ساخته شد ولی امروز، بیش از ۱۰۰ سد را تمام کرده‌ایم

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به خدمات انقلاب اسلامی به اسلام و شیعه و کشورمان، اظهار کرد: آنهایی که دم از ملی گرایی می‌زنند و امروز به دروغ داد وطن سر می‌دهند، بگویند در دوره قاجار و حکومت ننگین پهلوی چه خدمتی به این کشور کردند.
سردار «محمدرضا فلاح زاده» امروز شنبه ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۱ در جمع راهپیمایان یزدی به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، دفاع مقدس و جبهه مقاومت، از حضور برشکوه مردم دارالعباده در این مناسبت قدردانی و تاکید کرد: کسانی که دم از ایران و ملی و ملی گرایی می‌زنند و به دورغ وطن وطن می‌کنند چرا در دوره قاجاریه و حکومت ننگین پهلوی این خدمات را به کشورشان ارائه نکردند.
وی با بیان این که زمانی که اروپا و امریکا به انرژی هسته‌ای دست یافت، اسلحه برنوی رضا شاه و محمدرضا شاه هم وارداتی بود، تصریح کرد: از زمان هخامنشیان تا دوران پهلوی در مجموع ۱۵ سد و بند در کشورمان آنهم با خارج کردن ارز این مملکت ساخته شده بود ولی امروز در دانش و ساخت سد جایگاه سوم جهان را داریم و بیش از ۱۰۰ سد را تمام کرده و همین تعداد را نیز در دست اجرا داریم.
وی عنوان کرد: بنا بر اعلام مرکز آمارهای جهانی، ایران در عرصه علمی از میان ۲۳۶ کشور جهان، رتبه شانزدهم پیشرفت را دارد و به برکت اسلام، آموزه‌های دینی و رهبری ولایت فقیه در منطقه جایگاه نخست علم پزشکی و در جهان مرتبه پانزدهم را دارد، در دانش هسته ای رتبه هشتم و در علم هوا و فضا رتبه سازدهم را در اختیار دارد.
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان این که دانشگاه‌ها در دوران پهلوی ظرفیت پذیرش تنها ۱۵۳ هزار دانشجو را داشتند، از افزایش این ظرفیت به چهار میلیون دانشجو پس از انقلاب اسلامی خبر داد.
وی به رتبه سوم تولید شیشه و رتبه چهارم جهان در تولید کاشی و سرامیک که بیشترین افتخار آن نصیب یزدی‌هاست، همچنین رتبه هفتم تولید سیمان، رتبه دهم تولید فولاد، رتبه سوم تولید گاز و رتبه سیزدهم نانوتکنولوژی و رتبه پانزدهم تولیدات صنعتی که استان یزد در رتبه پنجم کشور از این حیث قرار دارد نیز اشاره و و تمام آنها را به برکت انقلاب اسلامی خواند.
وی با بیان این که دشمنان همانطور که مقابل پیغمبر خدا صف‌آرایی کرده، در برابر امام نیز با خدعه‌های مکرر ایستاد، گفت: صدام در بازجویی‌هایش در پایان حکومتش بر عراق اقرار کرده است که «اگر ارتش شاه مقابل من بود، من یک ماهه آن‌ها را شکست می‌دادم و کل ایران رو فتح می‌کردم» ولی در دوران دفاع مقدس و در برابر ملت غیور ایران ۱۴ کشور مستقیم درگیر جنگ شدند و صدام را حمایت کردند ولی هنگامی که شکست خوردند، سه جنگ را در اطراف ایران برای ایجاد تنش در کشور راه انداختند و بعد ناتوی فرهنگی و سپس تحریم اقتصادی را اعمال کردند و در نهایت جنگ شناختی و در ماههای اخیر جنگ ترکیبی را رقم زدند.
وی با بیان این که دشمن در ماه‌های اخیر در کشور بحران سازی کرد، گفت: با این حال تنها چند ده هزار نفر از جمعیت ۹۰ میلیونی ایران اسلامی به انها پاسخ مثبت دادند و عمده ملت ایران به آنها جواب نه دادند و مشت محکی را به دهان امریکا و دشمنان نیابتی کشورمان زدند.
سردار فلاح زاده عنوان کرد: اگر حماس و جهاد اسلامی و انتفاضه دوم امروز صاعقه وار بر سر رژیم صهیونیستی فرود می‌آیند، اگر در سوریه و عراق علیه گروه های تکفیری مبارزه و پیروزی نصیب این کشورها می‌شود،‌ اینها همه مردم هستند و این به تاسی از انقلاب مردمی ایران به رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری است.

بیشتر بخوانید:

اطلاعیه مشترک وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه: عوامل اقدام ناکام خرابکارانه در اصفهان «دستگیر» شدند / «اثبات» نقش رژیم صهیونیستی

«پاسخ‌های دردناک دریافتی اسرائیلی‌ها از ایران» / «سخنگوی سپاه» در گفت و گو با خبرگزاری روسی روایت کرد

ایران چگونه حمله اسرائیل به تاسیسات نظامی اصفهان را تلافی می‌کند؟ / وزیر اطلاعات پاسخ داد

«ایران آماده نبرد می‌شود؟» / پس‌لرزه «رونمایی» از پایگاه زیرزمینی نیروی هوایی در رسانه‌های اسرائیلی

تنش،«افزایش» یافت؟ / روایت «فاکس نیوز» از مخاطب «پیام تهدیدآمیز»فرماندهان ارشد ارتش ایران

۲۱۲۱۷

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا