قزوین

جابه‌جایی ۴هزار مسافر کاروان‌ راهیان نور با ناوگان حمل و نقل قزوین

جابه‌جایی ۴هزار مسافر کاروان‌ راهیان نور با ناوگان حمل و نقل قزوین

به گزارش خبرگزاری recive از قزوین؛ علیرضا معیری پور، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: همزمان با آغاز اعزام کاروان های راهیان نور در نیمه اسفند۱۴۰۰ تاکنون، ۴هزار و ۳۷۰مسافر این کاروان‌ها از طریق ناوگان حمل ونقل عمومی این استان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند که سفر این تعداد مسافر توسط ۱۱۸دستگاه اتوبوس مربوط به ناوگان عمومی انجام شده است.
او در ادامه با اشاره به عملکرد این معاونت در بخش جابه جایی مسافران نوروزی اظهارکرد: از ۲۵اسفند۱۴۰۰ تا پایان روز سیزده فروردین امسال ۷۲هزار و ۵۹۲مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای شامل اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه سفر کرده اند که این عدد نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۷درصد کاهش داشته است.
معیری پور افزود: در این مدت به منظور حفظ و ارتقای خدمات رسانی به مسافران نوروزی گشت های نظارت و بازرسی ناوگان حمل و نقل عمومی با قوت و مستمر در تمام ساعات شبانه روز توسط کارشناسان ایمنی و ترافیک و حمل و نقل مسافر انجام شد.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین خاطرنشان کرد: این اداره کل تمام توان خود را برای تامین ناوگان اتوبوسی ایمن و کارآمد، هم برای کاروان های راهیان نور و هم سایر مسافران به کار بسته است.
46

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا