سمنان

ثبت ۲۸۷۰ پرونده تخلف صنفی در استان سمنان با ۴۷ هزار بازرسی

ثبت ۲۸۷۰ پرونده تخلف صنفی در استان سمنان با ۴۷ هزار بازرسی

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، مهدی یحیایی در حاشیه جلسه کارگروه تنظیم بازار استان با اعلام این خبر گفت: طی ده ماه ابتدایی امسال با انجام بیش از ۴۷ هزار مورد بازرسی که از واحدهای صنفی توزیعی و خدماتی در استان انجام شده است بالغ بر ۲۸۷۰ فقره پرونده تخلف کشف شده است.

وی خاطرنشان کرد در این بازرسی ها که توسط کارشناسان نظارت و بازرسی، بازرسان و ناظران افتخاری اداره کل صنعت ، معدن و تجارت به صورت مستمر و روزانه از واحدهای صنفی و سطح عرضه و در قالب گشت های مشترک با دستگاه های ذیربط انجام شده است تعداد ۳۱۷۴ مورد تخلف کشف شد.

معاون نظارت و بازرسی اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اذعان داشت تخلفات کشف شده اعم از گرانفروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه ، عدم ارائه فاکتور و عرضه ، فروش و نگهداری کالای قاچاق و غیره به ارزش ریالی بالغ بر ۲ هزار و ۲۶۴ میلیارد ریال کشف که جهت بررسی و صدور رأی به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

وی تأکید کرد: هم استانی ها می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی واحدهای صنفی، مراتب را با شماره تلفن گویا ۱۲۴ سامانه پاسخگویی و رسیدگی به شکایات اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گزارش کنند.

۲۳

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا