سمنان

توسعه و بهسازی ۶۴ کیلومتر شبکه توزیع برق در شهرستان مهدیشهر

توسعه و بهسازی ۶۴ کیلومتر شبکه توزیع برق در شهرستان مهدیشهر

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان حسین حافظی با عنوان این که احداث شش هزار و ۲۵۶ متر شبکه فشارضعیف هوایی جهت تامین برق متقاضیان جدید با مبلغ ۱۰ میلیارد و ۹۷۱ میلیون ریال اجرایی شده گفت: اصلاح ۹ هزار و ۵۰۰ متر شبکه توزیع برق روستایی در قالب طرح بهارستان با مبلغ یک میلیارد و ۶۳۰ میلیون ریال اجرایی شده است.

وی با اشاره به این که بهینه سازی شبکه فشارضعیف هوایی به طول ۱۸ هزار و ۲۸۸ متر با تبدیل به کابل خودنگهدار در سطح شهرستان با اعتبار ۹ میلیارد و ۱۲۹ میلیون ریال به انجام رسیده افزود: اصلاح ۳۰ هزار متر خط ۲۰ کیلوولت هوایی با مبلغ دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال، از دیگر اقدامات صورت گرفته از شهریور سال قبل تا به حال است.

حافظی با اظهار این که برای تغذیه برق متقاضیان جدید، ۹ ایستگاه هوایی توزیع برق با قدرت ۳۲۵ کیلوولت آمپر و اعتبار هفت میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال نصب و بهره برداری شده افزود: برقراری یک هزار و ۵۶ مورد لوازم اندازه گیری جدید با مبلغ یک میلیارد و ۷۴۲ میلیون ریال، از جمله اقدامات به عمل آمده محسوب می شود.

وی یادآور شد: احداث شبکه و پست هوایی منطقه یخچال شهمیرزاد، نصب پست هوایی شهرک کلاهدوز شهمیرزاد، احداث شبکه و ایستگاه هوایی در محدوده میدان علمدار روستای فولادمحله، تجهیز پست زمینی جهت تامین برق شرکت کاشی سمنان و تبدیل شبکه هوایی داخل محوطه پست ۶۳ کیلوولت مهدیشهر به زمینی، از دیگر فعالیتهای عرصه خدمت رسانی است.

وی اضافه کرد: برای اجرا و بهره برداری از اقدامات مورد اشاره از شهریور سال قبل تا زمان حاضر، مبلغ ۴۱ میلیارد و ۷۵۶ میلیون ریال سرمایه گذاری صورت پذیرفته است.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا