البرز

توسعه همکاری‌های علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و منطقه ویژه اقتصادی پیام

توسعه همکاری‌های علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و منطقه ویژه اقتصادی پیام

به گزارش recive از البرز؛ در راستای نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین و ارتقای سطح همکاری‌های علمی و پژوهشی آموزشی دانشگاه آزاد و منطقه، تفاهم‌نامه همکاری بین این دو مجموعه امضا شد.

معرفی فار التحصیلان در رشته‌هایی از جمله مهندسی برق، کامپیوتر، آی.تی، آی.سی،تی به شرکت‌های مستقر در پیام، معرفی نیروهای مهارتی و همکاری در اجرای طرح کارورزی دانشجویان دانشگاه در پیام از جمله موارد این تفاهم‌نامه است.

همچنین ایجاد و استقرار آزمایشگاه تخصصی از طرف دانشگاه آزاد در پیام، همکاری در ایجاد کنسرسیوم تخصصی(هاب) مورد نیاز در منطقه ویژه اقتصادی پیام، طراحی و اجرای پروژه‌های زیست محیطی و فضای سبز مورد نیاز پیام، برگزاری دوره‌های تخصصی کوتاه مدت در قالب کارگاه‌های پژوهشی و آموزشی برای شرکت‌های مستقر در این منطقه و ارتباط در حوزه بین‌المللی در راستای آموزش و ارتقای کیفی امور خاورمیانه از دیگر موارد ذکر شده در تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد و پیام است.

لازم به ذکر است امضای این تفاهم‌نامه در حاشیه نمایشگاه علمی پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تحت عنوان عصر امید در مصلا امام خمینی(ره) صورت گرفت .

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا