اجتماعی

تصادف خودروی حامل سوخت قاچاق در میناب یک فوتی برجای گذاشت

تصادف خودروی حامل سوخت قاچاق در میناب یک فوتی برجای گذاشت

به گزارش recive، سرهنگ”عباس قاسمی” بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه رانندگی در محور “کرگان- میناب” بلافاصله مأموران به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد راننده خودروی نیسان وانت حامل سوخت، کنترل خودرو را به علت سرعت بالا و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه به دلیل حجم زیاد سوخت قاچاق در قسمت بار از دست داده و به سمت کامیونی که از روبرو در حال حرکت بوده است، منحرف می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان میناب با تأکید بر اینکه هیچ گونه تعقیب و گریز و تیراندازی از سوی مأموران در این حادثه رخ نداده است، اظهار داشت: متأسفانه در این حادثه و در شانه جاده ، این دو دستگاه وسیله نقلیه با یکدیگر برخورد می کنند که متأسفانه خودروی نیسان و راننده آن بصورت کامل و قسمت کابین کامیون نیز دچار حریق کامل می شود.

سرهنگ قاسمی با بیان اینکه این حادثه یک تلفات جانی داشته که جوانی ۳۴ ساله می باشد، تصریح کرد: خودروهای شوتی عمدتا با سرعت بسیار بالا تردد می‌کنند و بسیاری از آنها از مسیرهای فرعی برای دورزدن پلیس در جاده‌ها استفاده کرده و لذا زمانی که در سطح جاده‌های اصلی قرار می‌گیرند، بدلیل شرایط روحی و اضطراب حاکم بر جسم و روح آنان، عملا تعادل خودرو را از دست می‌دهند و فاجعه در نزدیکی هر خودروی شوتی است.

این مسئول انتظامی با تأکید بر اینکه پلیس برابر وظیفه ذاتی خود با هرگونه تخلف و هنجارشکنی برابر قانون برخورد می کند، اذعان داشت: رانندگان این خودروها با سرعت بسیار بالا و بدون توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی برای فرار از دست قانون، مسیر ها را برای رسیدن به مقصدی که جز تباهی پایانی ندارد طی می کنند که منجر به بروز حادثه های تلخ و ناگوار شده و جان خود و دیگران را به خطر می اندازند.

48

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا