سمنان

تشریح مهلت مشولان دانش آموز برای تعیین تکلیف وضعیت خدمت سربازی

تشریح مهلت مشولان دانش آموز برای تعیین تکلیف وضعیت خدمت سربازی

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ،سرهنگ “حسین پیوندی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در خصوص مهلت دانش آموزان برای تعیین تکلیف وضعیت خدمت سربازی اظهار داشت:دانش آموزانی که قبل از ورود به سن مشمولیت موفق به اخذ مدرک دیپلم (پایه دوازدهم )می شوند از تاریخ ورود به سن مشمولیت یک سال مهلت معرفی دارند و در صورت قبولی در مقاطع تحصیلی دانشگاهی می توانند از معافیت تحصیلی برخوردار شوند.

وی در ادامه توضیح داد که به عنوان مثال،مشمول متولد 20 اردیبهشت 1383 که در سال 1400 موفق به اخذ مدرک دیپلم شده با ورود به سن مشمولیت یعنی از تاریخ یکم اردیبهشت 1401 به مدت یک سال( تا تاریخ یکم اردیبهشت 1402 )مهلت دارد تا وضعیت خدمتی خود را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +10 تعیین تکلیف کند،

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان تصریح کرد:دانش آموزانی که قبل از ورود به سن مشمولیت انصراف،ترک و یا اخراج از تحصیل داشته اند از تاریخ ورود به سن مشمولیت( 18 سالگی تمام ) 6 ماه مهلت دارند تا وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند.

سرهنگ حسین پیوندی در مورد مهلت معرفی دانش آموزانی که وارد سن مشولیت شده اند ،خاطرنشان کرد:مشمولانی که در سن مشمولیت( 18 سال تمام )در مقطع دیپلم فارغ التحصیل ،اخراج و یا ترک تحصیل داشته اند از تاریخ فراغت،انصراف و … حداکثر یک سال مهلت دارند تا با همراه داشتن برگ اعلام وضعیت تحصیلی برای تعیین تکلیف خدمتی خود از طریق یکی از دفاتر پلیس +10 اقدام کنند.

وی تاکید کرد :مشمولانی که در ماه های خرداد تا شهریور سن مشمولیت موفق به اخذ مدرک دیپلم شده اند تا پایان شهریور ماه سال بعد مهلت معرفی دارند.

سرهنگ حسین پیوندی گفت:به عنوان مثال مشولان متولد 20 اردیبهشت ماه 1383 که در تاریخ یکم خرداد ماه 1401 در مقطع دیپلم فارغ التحصیل شده است تا 31 شهریور ماه 1402 مهلت تعیین تکلیف دارد.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانیwww.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان در پیام رسان های داخلی به نشانی khabaresarbazi @از آخرین اخبار مربوط به مطلع شوند.

46

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا