اجتماعی

ترافیک سنگین جاده‌ها در عید فطر؛ جاده چالوس همچنان یک طرفه

ترافیک سنگین جاده‌ها در عید فطر؛ جاده چالوس همچنان یک طرفه

سرهنگ عین‌الله جهانی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور در اولین روز از تعطیلات عید سعید فطر گفت:‌ در حال حاضر و تا اطلاع بعدی تردد از مسیر شمال به جنوب محور چالوس است و این جاده به صورت یکطرفه در مسیر جنوب به شمال بار ترافیکی را جابه‌جا می‌کند. در این مسیر ترافیک پرحجم و روان است و تنها در حد فاصل دوراهی شهرستانک تا پیچ سرهنگ و حد فاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

وی ادامه داد:‌ ترافیک در آزادراه تهران – شمال و حد فاصل تونل ۱۸ تا انتهای مسیر نیز پرحجم گزارش شده است. در مسیر جنوب به شمال محور هراز در محدوده مشا و حد فاصل لاسم تا آب اسک نیز وضعیتی مشابه گزارش شده و ترافیک پرحجم و در مقاطعی نیمه سنگین است. تردد در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت بدون گره ترافیکی و روان گزارش شده است.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور افزود: برابر گزارش‌های دریافتی ترافیک در آزادراه تهران – قم در محدوده های عوارضی، فرودگاه امام خمینی و شهرک صنعتی شمس آباد نیز پرحجم اما روان گزارش شده و در دیگر محورهای کشور مشکل ترافیکی خاصی گزارش نشده است.

جهانی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز گفت: در برخی از محورهای‌ استان‌های آذربایجان شرقی، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی بارش باران گزارش شده است بنابراین لازم است رانندگان هنگام تردد در این محورها با فاصله طولی مناسب و سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

وی با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که قبل از آغاز سفر از طریق تماس با این شماره از وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور مطلع شوند و با توجه به اطلاعات به دست آمده برای سفر خود و انتخاب مناسب‌ترین مسیر برنامه‌ریزی کنند.

۲۳۳۲۳۳

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا