البرز

تذکر به شهردار کرج؛ بدون نگرانی دریافتی خود را اعلام کنید

تذکر به شهردار کرج؛ بدون نگرانی دریافتی خود را اعلام کنید

به گزارش recive از البرز؛ حجت‌الاسلام «علیرضا سعیدی» در نطق پیش از دستور چهل و یکمین جلسه رسمی شورا، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: دو تذکر دارم که خطاب به شهردار است.

وی اضافه کرد: کرج تذکر اول مربوط به فیش‌های حقوقی و پاداش‌های است که به‌تازگی در فضای مجازی منتشرشده است.

عضو شورای شهر کرج خطاب به شهردار گفت: بهتر است در این خصوص به‌صورت شفاف و دقیق پاسخگو باشید.

سعیدی در بخش دیگری به ماده ۲۹ برنامه ششم توسعه در خصوص شفافیت دریافتی مسئولان، گفت: ما باید به این ماده‌قانون پایبند باشیم.

وی با تأکید بر اینکه وجود شفافیت به کاهش مشکلات کمک می‌کند، به این سخن امیر المومنان علی (ع) که فرمود؛ «بزرگ‌ترین گناه، ترس است»، اشاره کرد و گفت: باید به‌صورت رسمی و بدون نگرانی دریافتی خود را اعلام کنیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج در بخش دیگری دریافتی خود را ۹ میلیون و ۹۰۰هزار تومان اعلام کرد و گفت: بنده کارمند دولت نیستم دریافتی دیگری ندارم و به‌جز مبلغی که اعلام کردم یک‌میلیون ۸۰۰ هزار تومان نیز برای هزینه ایاب و ذهاب دریافت می‌کنم.

سعیدی خطاب به شهردار و مدیران حاضر در جلسه گفت: نباید برای اعلام دریافتی خود نگران باشیم اگر مسئولیتی قبول کرده‌ایم باید پاسخگو باشیم.

تذکر دوم عضو شورای شهر در خصوص جذب نیروی جدید بود، وی گفت: در این خصوص گزارشی موجود است که بررسی و تا حدودی اطمینان حاصل‌شده است.

سعیدی اضافه کرد: با توجه به گزارش موجود در دوره ششم، عده‌ای بدون مجوز شورا جذب‌ شده‌اند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج خطاب به شهردار گفت: اگر این موضوع صحت دارد بفرمایید چرا این افراد که بعضاً افراد مسئله‌داری هستند، به‌کارگیری شده‌اند؟

سعیدی از شهردار خواست در این خصوص به‌صورت واضح پاسخگو باشد تا در آینده مشکل و حواشی خاصی ایجاد نشود.

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا